Aktuality

 

Radičová odmieta zverejniť svoj spis, na základe ktorého sa dostala k titulu profesor a namiesto toho okolo seba hystericky prská.

08.11.2018 Blogy
Moje pochybnosti o jej profesúre sú odôvodnené a ona sa obhajuje ako malý školáčik. V médiách píšu, vraj "Blahovi vrátila úder". Tak si ten "úder" rozoberme. Ja mám totiž skôr pocit, že milá pani Radičová si strelila do vlastnej nohy:
 

26. výročie úmrtia Alexandra Dubčeka.

07.11.2018 Blogy
Dnes, 7. novembra 2018, je to 26 rokov od smrti Alexandra Dubčeka. Jeho smrť bola obrovskou stratou nielen pre jeho vlasť a národ, ktorý ho miloval ako čestného a poctivého človeka, ale aj pre Európu a svet, kde ho pokladali za jedného z politikov, ktorí určovali charakter spoločnosti a budovali jej...
 

Galko v nedeľu na Markíze potvrdil, že SaS je extrém.

Extrém, ktorý nenávidí bežných pracujúcich ľudí. A práve tento liberálny extrém je najväčšou hrozbou pre Slovensko. SaS je zlo. Číre zlo. A pracujúci ľudia by sa mali mať pred týmto zlom na pozore.
 

„Sú to schopní a skúsení odborníci, držíme im palce, nech im to vyjde.“ - Robert Fico

06.11.2018 Facebook
V pondelok bol predseda strany SMER - SD Robert Fico spolu s trenčianskym županom Jarom Baškom podporiť našich kandidátov na primátorov - Petra Baláka v meste Nováky a Richarda Takáča v Prievidzi.
 

Výška minimálnej mzdy v roku 2019 bude 520 eur.

06.11.2018 Facebook
Minulý týždeň podpísal predseda vlády SR Peter Pellegrini nariadenie vlády, ktorým sa zvyšuje minimálna mzda na úroveň 520 eur. Aj týmto krokom pokračujeme v razantnom navyšovaní minimálnej mzdy a naším cieľom je, aby dosiahla v budúcnosti aspoň 60 % priemernej mzdy v národnom hospodárstve.
 

Ako profesionálnemu diplomatovi a srdcom športovcovi mi je blízka tímovosť a viem uprednostniť spoločný záujem nad osobným.

05.11.2018 Videá
Budúcoročné europarlamentné voľby budú zlomové. V snahe posilniť jednotu v Strane európskych socialistov a investovať všetku energiu do prípravy silnej kampane som sa rozhodol podporiť kandidatúru F. Timmermansa na pozíciu hlavného volebného lídra PES. Inými slovami, nechceme strácať energiu na vnút...
 

OBČASNÍK JESEŇ 2018

05.11.2018 Články
Prečítajte si najnovšie vydanie nášho občasníka. Nájdete v ňom všetko o našich kandidátoch na primátorov, starostov a komunálnych poslancov. Prajeme príjemné čítanie.
 

Viac o návšteve Roberta Fica na Kube si môžete prečítať v jeho najnovšom blogu.

05.11.2018 Blogy
„Vždy som rešpektoval právo každej krajiny vybrať si svoju vlastnú cestu. Západný svet nemá právo nikoho poučovať, lebo si musí najskôr sám pozametať pred vlastným prahom, aby mohol moralizovať.“
 

Slovensko nemení svoj postoj v otázke migrácie.

05.11.2018 Články
Predseda vlády SR Peter Pellegrini: "Ubezpečujem občanov SR, že Slovensko nijako nemení svoju pozíciu v otázke migrácie. Vláda pod mojím vedením v žiadnom prípade neurobí nič, čo by mohlo akokoľvek ohroziť či oslabiť bezpečnosť a suverenitu Slovenskej republiky. Naďalej odmietame kvóty a povinné pre...