Aktuality

 

„Kiska odletel do New Yorku, aby zase robil hanbu celému Slovensku.“ - Ľuboš Blaha

 

Vyjadrenie Roberta Kaliňáka k rozsudku F. Rybaniča.

Dnes súd uznal F. Rybaniča vinným a odsúdil ho na tri roky podmienečne. V celej tejto kauze sa ukázalo, že J. Rajtár je obyčajný zbabelec, slaboch obetujúci svojho poslaneckého asistenta, mladého chlapca na začiatku profesionálnej kariéry, ktorý si nemal šancu uvedomiť závažnosť konania, o ktoré ho...
 

120. rokovanie vlády SR.

26.09.2018 Fotky
 

„Pani Remišová predviedla hanebný kotrmelec.“ - Martin Glváč

25.09.2018 Facebook
 

Dnes predložil Ján Richter návrh, ktorým sa ustanovuje suma minimálnej mzdy na rok 2019 vo výške 520€.

 

Zostrih z nedeľnej diskusnej relácie TA3 V politike.

Robert Fico hovoril o mnohých opatreniach, ktoré strana SMER - SD za roky svojho vládnutia občanom priniesla. Z množstva reakcií na dnešnú televíznu debatu vidno, že slovenská verejnosť sa s pohľadom na zrušenie všetkých týchto opatrení, ktoré prezentuje Richard Sulík, nestotožnila.
 

Téma posilnenia vonkajších hraníc vystriedala spory o kvótach.

21.09.2018 Články
Diskusia na summite bola podľa slovenského premiéra počas rakúskeho predsedníctva v Rade EÚ oproti minulosti pokojnejšia a miernejšia.
 

Chceme, aby ústavných sudcov volil priamo parlament.

"Kandidát, ktorý získa 90 hlasov v parlamente by nemusel byť predmetom akýchkoľvek iných nástrojov pri rozhodovaní pána prezidenta," povedal Glváč. Upozornil, že takýchto kandidátov v histórii nebolo veľa. Návrh podľa jeho slov nie je namierený proti súčasnému prezidentovi.
 

LAJČÁK: Zahraničná politika je mojím koníčkom, chcem sa jej venovať.

21.09.2018 Články
„Niečo som sa o nej (zahraničnej politike) už asi naučil. Cítim sa v nej dobre, moja práca je mojím koníčkom a chcem sa jej venovať aj do budúcna,“ konštatoval Lajčák, ktorý sa iba pred pár dňami vrátil z New Yorku, kde predsedal 72. Valnému zhromaždeniu (VZ) OSN.