Aktuality

 

Otvorenie unikátnej výstavy Zlatý vek Peterhofu.

19.10.2018 Videá
Bratislavský kraj
Výstava je výsledkom ročnej prípravy. Ďakujeme za spoluprácu ruskej strane a za zapožičanie hodnotných exponátov. Niektoré exponáty doteraz neopustili brány Štátneho múzea Peterhofu. Ide o unikátnu výstavu. Zlatý vek Peterhofu treba vidieť!
 

Anketa:

19.10.2018 Facebook
Súhlasíte s tým, že jednou z najvýznamnejších priorít štátneho rozpočtu na rok 2019 je skokové zvýšenie miezd zdravotných sestier o 15,8%?
 

„Obedy zadarmo sú krokom k škandinávskemu sociálnemu modelu.“ - Ľuboš Blaha

Ako jeden zo spolupredkladateľov obedov zadarmo som dnes zdôraznil, že ide o jedno z najľavicovejších opatrení tohto roku a posúva nás od liberálneho modelu, ktorý nepozná nič okrem záchrannej siete pre najchudobnejších, k škandinávskemu sociálnemu štátu, ktorý pomáha aj nižšej strednej triede.
 

Zvykli sme si na to, že SaS je srandovná strana.

17.10.2018 Facebook
 

Pán Lipšic by si mal osviežiť pamäť.

17.10.2018 Facebook
 

Lex Žitný získal podporu ústavnej väčšiny. Poslanci ocenili účinnejšiu ochranu vody.

17.10.2018 Tlačové správy
Bratislavský kraj
Poslanci Národnej rady SR včera zahlasovali za Lex Žitný ostrov - prvý zákon na ochranu najvzácnejších zásobární vody v chránených vodohospodárskych oblastiach. Lex Žitný ostrov napríklad zakazuje výstavbu priemyselných zdrojov, v ktorých sa vyrábajú alebo používajú znečisťujúce látky.
 

Už vlani obchod stúpol o 20% a tento rok to vyzerá podobne. O 22% stúpol aj počet ruských turistov u nás.

17.10.2018 Facebook
 

Rezort diplomacie sa stal terčom kybernetického útoku.

17.10.2018 Videá
„Tento útok bol aktivovaný zo zahraničia, ide o nadnárodnú sofistikovanú špionážnu organizáciu. Pre ďalšiu obranu je nevyhnutné, aby sme začali kooperovať s tímami, ktoré prešetrujú podobné útoky v okolitých krajinách. Preto sme sa to rozhodli medializovať a oznámiť, že SR takéto veci vie odhaliť a...
 

Platy duchovných na Slovensku sú dlhodobo veľmi nízke, tvrdí Tomáš a navrhol ich zvýšenie.

16.10.2018 Články