Aktuality

 

Ďakujeme voličom za podporu!

11.11.2018 Videá
Komunálne voľby 2018 ukázali dominanciu strany SMER - SD na slovenskej politickej scéne a tiež fakt, že súčasná vládna koalícia nemá na Slovensku politickú alternatívu. Blahoželáme všetkým zvoleným a zároveň našim koaličným partnerom Slovenskej národnej strane a Mostu - Híd k výbornému volebnému výs...
 

Stanovisko strany SMER – SD ku komunálnym voľbám.

Stanovisko strany SMER – SD ku komunálnym voľbám Bez ohľadu na výsledky komunálnych volieb, chce strana SMER – sociálna demokracia poďakovať všetkým občanom Slovenskej republiky, ktorí sa ich zúčastnili. SMER – SD ako vládna strana, na rozdiel od pravice, vytvorila vynikajúce podmienky na financ...
 

Slovensko vyhralo spor, ktorý sa týkal zákazu zisku zdravotných poisťovní!

08.11.2018 Články
Peter Kažimír, minister financií: "Potvrdilo sa to, čo sme hovorili už pred rokmi, a to, že v tomto spore nezaplatíme Achmei ani euro. Dnes nám dal konečne súd za pravdu a všetci 'mrchožrúti', ktorí roky vykrikovali, že prehráme, sa tešili zbytočne. Chcem teda poďakovať celému tímu za prácu a vyjadr...
 

Bašternáka vyšetrujú v ďalších troch veciach.

08.11.2018 Články
V súvislosti s menom Ladislava Bašternáka je začaté trestné stíhanie v ďalších troch veciach. V relácii TV Pravda Ide o Pravdu to potvrdila ministerka vnútra Denisa Saková.
 

Radičová odmieta zverejniť svoj spis, na základe ktorého sa dostala k titulu profesor a namiesto toho okolo seba hystericky prská.

08.11.2018 Blogy
Moje pochybnosti o jej profesúre sú odôvodnené a ona sa obhajuje ako malý školáčik. V médiách píšu, vraj "Blahovi vrátila úder". Tak si ten "úder" rozoberme. Ja mám totiž skôr pocit, že milá pani Radičová si strelila do vlastnej nohy:
 

26. výročie úmrtia Alexandra Dubčeka.

07.11.2018 Blogy
Dnes, 7. novembra 2018, je to 26 rokov od smrti Alexandra Dubčeka. Jeho smrť bola obrovskou stratou nielen pre jeho vlasť a národ, ktorý ho miloval ako čestného a poctivého človeka, ale aj pre Európu a svet, kde ho pokladali za jedného z politikov, ktorí určovali charakter spoločnosti a budovali jej...
 

Galko v nedeľu na Markíze potvrdil, že SaS je extrém.

Extrém, ktorý nenávidí bežných pracujúcich ľudí. A práve tento liberálny extrém je najväčšou hrozbou pre Slovensko. SaS je zlo. Číre zlo. A pracujúci ľudia by sa mali mať pred týmto zlom na pozore.
 

„Sú to schopní a skúsení odborníci, držíme im palce, nech im to vyjde.“ - Robert Fico

06.11.2018 Facebook
V pondelok bol predseda strany SMER - SD Robert Fico spolu s trenčianskym županom Jarom Baškom podporiť našich kandidátov na primátorov - Petra Baláka v meste Nováky a Richarda Takáča v Prievidzi.
 

Výška minimálnej mzdy v roku 2019 bude 520 eur.

06.11.2018 Facebook
Minulý týždeň podpísal predseda vlády SR Peter Pellegrini nariadenie vlády, ktorým sa zvyšuje minimálna mzda na úroveň 520 eur. Aj týmto krokom pokračujeme v razantnom navyšovaní minimálnej mzdy a naším cieľom je, aby dosiahla v budúcnosti aspoň 60 % priemernej mzdy v národnom hospodárstve.