Aktuality

 

Kto v skutočnosti rokoval s Kotlebovcami a kto má blízko k Marianovi Kočnerovi?

26.10.2018 Videá
Pozrite si krátky výber vyjadrení Erika Tomáša z diskusie s poslancom SaS Jozefom Rajtárom v TV Pravda. Názov relácie Ide o pravdu sa naozaj na túto situáciu hodí.
 

„Či sú v našom parlamente extrémisti? Áno, sú! Volajú sa Dostál, Matovič, Galko, Nicholsonová!“ - Dušan Jarjabek

26.10.2018 Články
Keď to teda máme porovnať, tak Kotlebovci absolútne dodržiavajú rokovací poriadok, dodržiavajú všetky zákony, nemôže na nich nikto nič povedať – či sa to niekomu páči alebo nie, ale taká je skúsenosť s nimi. A nepamätám sa, že by niekto z nich tak radikálne vystúpil ako pán Dostál.
 

Transparentnosť v mimovládnom sektore.

26.10.2018 Facebook
Mimovládne neziskové organizácie dostanú od nového roka vlastný register. Preto som rada, že zákon o registri mimovládnych neziskových organizácií v utorok schválili poslanci. Zákon vnesie čistotu a transparentnosť do mimovládneho sektora.
 

„Ako dnes bude prebiehať rozhovor Kisku s Macronom?“ - Ľuboš Blaha

26.10.2018 Facebook
Prečítajte si akoby asi mohol podľa Ľuboša Blahu vyzerať dnešný rozhovor pána prezidenta A. Kisku s pánom prezidentom E. Macronom.
 

„Dobroty starých mám“ v Kysuckom Novom Meste.

26.10.2018 Fotky
Žilinský kraj
Okresná organizácia strany SMER - SD v Kysuckom Novom Meste zorganizovala dňa 23.10.2018 sa v Dome kultúry už 15. ročník súťaže pod názvom "Dobroty starým mám". Tento rok sa súťaže zúčastnilo 45 súťažiacich. Program a dobrú náladu vyplnili folklórne súbory z Dolného Vadičova, Ochodnice a Radole.
 

Ministerka Kalavská prináša riešenia v starostlivosti o seniorov, zmeny sa týkajú aj liekov.

26.10.2018 Články
„Mojou víziou je, aby sa nám v budúcnosti podarilo zväčšiť počet lôžok pre dlhodobo chorých a nastaviť systém financovania tak, aby bol dlhodobo udržateľný,“ uviedla ministerka.
 

„Odmietame akékoľvek nanútené formy prerozdeľovanie migrantov a tiež že schengenské hranice majú slúžiť svojmu účelu.“ - Juraj Blanár

26.10.2018 Facebook
Ak chceme úspešné Slovensko, ktoré je zároveň sebavedomé, je potrebné si sadnúť za rokovací stôl s každým, kto to myslí vážne. Koalícia i opozícia, všetci by sme mali mať záujem o rozvoj a formovanie európskej únie. Nášho spoločného priestoru, vďaka ktorému žijeme v mieri 73 rokov. A zároveň ale tre...
 

Tlačová konferencia vrcholových predstaviteľov strany.

25.10.2018 Videá
Téma: nové sociálne opatrenia na roky 2019 - 2020 a komunálne voľby 2018.
 

Slávnostné otvorenie závodu Jaguar Land Rover.

25.10.2018 Články
Nitriansky kraj
Spoločnosť Jaguar Land Rover dnes spolu s predstaviteľmi strany SMER - SD otvorila novú prevádzku v Nitre. Už teraz zamestnáva 1500 ľudí, pričom celkový počet zamestnancov sa zdvojnásobí. Začína sa výroba v závode, ktorý bude obrovským krokom nielen pre Jaguar Land Rover, ale aj pre slovenské hospod...