Aktuality

 

Účasť zástupcov strany SMER - SD vo víkendových diskusných reláciách:

Tento víkend máte možnosť v reláciách vidieť a počuť nasledovných zástupcov strany SMER - SD: Peter Pellegrini, Peter Kažimír, Robert Fico a Erik Tomáš. Kliknutím zistíte kde a kedy.
 

Mýtus neudržateľných penzií.

20.10.2018 Články
Štátny tajomník Ministerstva práce a sociálnych vecí a rodiny SR Braňo Ondruš v denníku Pravda k udržateľnosti penzijného systému po zastropovaní odchodu na dôchodok: "Zabezpečiť spravodlivé rozdeľovanie hospodárskych ziskov a zastaviť straty dôchodkových príjmov v pahltných súkromných fondoch a poi...
 

Richard Raši absolvoval dvojdňovú pracovnú cestu do Srbska.

19.10.2018 Fotky
„S pani premiérkou Srbska Annou Brnabić sme dnes hovorili nielen o vzájomných vzťahoch, ale aj o projektoch, ktoré môžu obe naše krajiny posunúť dopredu.“
 

Očkovať či neočkovať?

19.10.2018 Videá
Táto téma dlhodobo rezonuje v našej spoločnosti. Sú hlasy, ktoré sú zásadne proti, iné zase zdôrazňujú nevyhnutnosť takejto ochrany. Preto sme oslovili p. ministerku zdravotníctva Andreu Kalavskú priamo v parlamente.
 

Otvorenie unikátnej výstavy Zlatý vek Peterhofu.

19.10.2018 Videá
Bratislavský kraj
Výstava je výsledkom ročnej prípravy. Ďakujeme za spoluprácu ruskej strane a za zapožičanie hodnotných exponátov. Niektoré exponáty doteraz neopustili brány Štátneho múzea Peterhofu. Ide o unikátnu výstavu. Zlatý vek Peterhofu treba vidieť!
 

Anketa:

19.10.2018 Facebook
Súhlasíte s tým, že jednou z najvýznamnejších priorít štátneho rozpočtu na rok 2019 je skokové zvýšenie miezd zdravotných sestier o 15,8%?
 

„Obedy zadarmo sú krokom k škandinávskemu sociálnemu modelu.“ - Ľuboš Blaha

Ako jeden zo spolupredkladateľov obedov zadarmo som dnes zdôraznil, že ide o jedno z najľavicovejších opatrení tohto roku a posúva nás od liberálneho modelu, ktorý nepozná nič okrem záchrannej siete pre najchudobnejších, k škandinávskemu sociálnemu štátu, ktorý pomáha aj nižšej strednej triede.
 

Zvykli sme si na to, že SaS je srandovná strana.

17.10.2018 Facebook
 

Pán Lipšic by si mal osviežiť pamäť.

17.10.2018 Facebook