Facebook

 

Čítaj média a dozvieš sa, čo chce Penta a ESET.

08.01.2019 Facebook
Vzhľadom na to, čo píšu liberáli v poslednom čase, do budúceho roka možno očakávať tri hlavné typy "vymývania mozgov": 1. ZÁPAD JE COOL, RUSKO JE MORDOR. 2. ZBAVIŤ SA ROBERTA FICA. 3. NEMILUJEŠ LIBERALIZMUS, TAK SI EXTRÉM.
 

Príhovor pri príležitosti 26. výročia vzniku Slovenskej Republiky.

 

Úrad prezidenta Slovenskej republiky nikdy nemal tak blízko k mafii, ako práve teraz. Je to hanba pre celé Slovensko.

Priatelia, páve som si v PRAVDE prečítal článok "Kiska kšeftoval opakovane s podsvetím a vydržanými pozemkami". Ani doteraz som si nerobil o Kiskovi žiadne ilúzie, ale priznám sa - padla mi sánka. On nielenže obral o pozemok zubára Franca. On s pozemkami kšeftoval opakovane.
 

Reakcia Ľ. Blahu na vyhrážanie sa belgického premiéra Ch. Michela krajinám V4 vylúčením zo Schengenu.

Zmysel Schengenu je v ochrane bezpečnosti. A sú to práve Belgičania, ktorí zjavne nedokážu garantovať svoju ani našu bezpečnosť, pretože na ich území sa zgrupujú teroristi a džihádisti, ktorí ohrozujú celý schengenský priestor.
 

Novými pravidlami pre sociálne podnikanie sa už riadi päť podnikov.

14.12.2018 Facebook
Najnovším trom sme tento týždeň aj oficiálne odovzdali štatút registrovaného sociálneho podniku. Všetky sa zameriavajú na zamestnávanie znevýhodnených ľudí, čo si vysoko vážim. Toto je náš prioritný cieľ pri podpore sociálnej ekonomiky, dať možnosť získať pracovné zručnosti ľuďom, ktorí s hľadaním z...
 

Antibyrokratický portál Oversi už ponúka ďalší výpis, ktorý občania nemusia nosiť na úrady - kópiu katastrálnej mapy.

14.12.2018 Facebook
Od septembra sme tak ľuďom ušetrili viac ako štvrť milióna eur na správnych poplatkoch a desiatky tisíc hodín strávených na úradoch. Na fotke sú jeho tvorcovia a tiež cena ITAPA 2018 za najlepší projekt digitalizácie spoločnosti.
 

Dnes sa začal dvojdňový summit lídrov EÚ v Bruseli.

Našou prioritou je vybojovať pre Slovensko čo najviac peňazí z rozpočtu Únie. A večer prišiel na rad aj brexit. Viac informácií už zajtra.
 

Ďakujeme za podporu od zástupcu zamestnávateľov.

Ešte jedno obhliadnutie sa za 19. slávnostným snemom strany SMER - SD, ktorý sa konal v sobotu 8. decembra 2018 v Trenčíne. Pozrite si úvodnú časť príhovoru viceprezidenta Republikovej únie zamestnávateľov Róberta Spišáka.
 

Operačný program Ľudské zdroje je jedným z najúspešnejších operačných programov na Slovensku.

Pomáha zlepšovať kvalitu vzdelávania, zvyšovať zamestnanosť či znižovať podiel ľudí, ktorí sú ohrození chudobou a sociálnym vylúčením. V dobre rozbehnutom tempe implementácie preto treba pokračovať. Viac sa dozviete v príhovore Richarda Rašiho.