Zostrih z nedeľnej diskusnej relácie TA3 V politike.

Robert Fico hovoril o mnohých opatreniach, ktoré strana SMER - SD za roky svojho vládnutia občanom priniesla. Z množstva reakcií na dnešnú televíznu debatu vidno, že slovenská verejnosť sa s pohľadom na zrušenie všetkých týchto opatrení, ktoré prezentuje Richard Sulík, nestotožnila.
 

Chceme, aby ústavných sudcov volil priamo parlament.

"Kandidát, ktorý získa 90 hlasov v parlamente by nemusel byť predmetom akýchkoľvek iných nástrojov pri rozhodovaní pána prezidenta," povedal Glváč. Upozornil, že takýchto kandidátov v histórii nebolo veľa. Návrh podľa jeho slov nie je namierený proti súčasnému prezidentovi.
 

„Nemôžeme dovoliť, aby ľudia pracovali až, ako sa hovorí, do smrti.“ Erik Tomáš

O zastropovaní veku odchodu do dôchodku, ktoré presadzuje najmä najsilnejšia vládna strana Smer s podporou viacerých subjektov vrátane opozičných, sme sa v HNtelevízii rozprávali s poslancom strany Roberta Fica Erikom Tomášom, ktorý je spoluautorom tejto novely Ústavy.
 

Sme demokratický a právny štát!

“Dnes som prijal poslankyne Európskeho parlamentu, ktoré sú v týchto dňoch na návšteve Slovenska. Ubezpečil som ich, že Slovensko v problémových oblastiach koná a robí všetko pre vyšetrenie dvojnásobnej vraždy. Verím, že panie europoslankyne dokážu oddeliť fakty od politicky zafarbených tvrdení, s k...
 

Rozdelí migrácia EÚ?

19.09.2018 Videá
 

„Sociálne opatrenia pomáhajú ľuďom, ekonomike aj štátu!“ - Robert Fico