Prečo sa Róbert Fico rozhodol kandidovať na ústavného sudcu a ako to celé dopadne?

Prijme Maroš Šefčovič ponuku strany Smer - SD kandidovať na prezidenta? Aj na tieto otázky som odpovedal v relácii RTVS “O 5 minút 12”. Miestami sa v diskusii s mojimi opozičnými súpermi aj zaiskrilo. Ak ste to nesledovali, môžete si pozrieť tento skrátený výber mojich vyjadrení.
 

Od nového roka, ak nastupujete do zamestnannia v štátnej a verejnej správe, už nebudete potrebovať výpis alebo odpis z registra trestov.

Zabezpečí to za vás váš zamestnávateľ. Pozrite si naživo tlačovú besedu k zrušeniu ďalšieho výpisu.
 

Peter Pellegrini Vás pozýva navštíviť jeho oficiálny YouTube kanál.

08.01.2019 Videá
„Nájdete na ňom moje vyhlásenia, tlačové besedy, rozhovory a mnoho ďalšieho. Ak som mal tú česť stretnúť vás, možno sa v niektorom videu nájdete aj vy.“
 

Príhovor pri príležitosti 26. výročia vzniku Slovenskej Republiky.

 

Ďakujeme za podporu od zástupcu zamestnávateľov.

Ešte jedno obhliadnutie sa za 19. slávnostným snemom strany SMER - SD, ktorý sa konal v sobotu 8. decembra 2018 v Trenčíne. Pozrite si úvodnú časť príhovoru viceprezidenta Republikovej únie zamestnávateľov Róberta Spišáka.
 

SLÁVNOSTNÝ SNEM TRENČÍN 2018

 

Operačný program Ľudské zdroje je jedným z najúspešnejších operačných programov na Slovensku.

Pomáha zlepšovať kvalitu vzdelávania, zvyšovať zamestnanosť či znižovať podiel ľudí, ktorí sú ohrození chudobou a sociálnym vylúčením. V dobre rozbehnutom tempe implementácie preto treba pokračovať. Viac sa dozviete v príhovore Richarda Rašiho.
 

Atlas Common Challenge 2.0

Zaujímavé video z veľkého medzinárodného cvičenia špeciálnych jednotiek Atlas Common Challenge 2.0, ktoré sme mali v októbri v Komárne. Príslušníci špeciálnych jednotiek z viacerých štátov pod vedením nášho Lynx Commanda oslobodzovali rukojemníkov zajatých počas koncertu.
 

Prejav Petra Pellegriniho na 19.slávnostnom sneme strany v Trenčíne.

Sociálnodemokratický program považujem za najlepší pre túto krajinu. Chceme budovať priateľský štát, ktorý je pre ľudí službou a nie príťažou. Priateľský a starostlivý štát sa musí vedieť postarať najmä o tých, ktorí to najviac potrebujú – o slabých a chorých, musí sa zastať utláčaných a striktne pr...