Heger dnes dával v Rádiu Expres zase úplné bomby

18.10.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Ten chlap sa každým dňom podobá viac a viac na Matoviča - možnože u Pinela zdieľajú tú istú izbu.

1. Najskôr Heger nadával ľuďom za to, že včera boli na proteste. A rovno v priamom prenose dal pokyn policajnému prezidentovi, aby riešil lídra opozície Roberta Fica. 

2. Takto to najnovšie funguje. Tyran dá priamy pokyn polícii a "naši chlapci" budú kriminalizovať opozíciu. Perfektné. Šaňo Mach by to neurobil inak. 

3. Najviac sa mi páči, ako Heger bliaka, že veľké zhromaždenia nemajú byť v čase pandémie. Ale to nevadilo, keď nahnali 50-tisíc ľudí na pápeža. 50 tisíc nevadí, 5 tisíc áno.  

4. A nevadilo, ani keď Čaputová takto pred rokom porušila všetky predpisy a v uzavretej miestnosti sa stretlo tisíc ľudí na Globsecu. Nie, nevadí - americkí imperátori môžu. To len do Smeru treba stále kopať. 

5. Od Hegera sme sa tiež dozvedeli, že keď budú kolabovať nemocnice kvôli neschopnosti vlády, tak za to môžu nezaočkovaní ľudia. No skvelé - už zase môžu bežní ľudia za zlyhania vlády. 

6. Heger je už na nerozoznanie od Matoviča a Naďa. Už len čakám, kedy začne Heger nadávať ľuďom do "múdrosráčov" ako Matovič alebo do "opíc" ako Naď. Prosím pekne, OĽaNO - najväčší tupci v galaxii kopú do vlastného národa, strašné. 

7. Roztomilé bolo, ako Heger ako pokazená platňa opakoval, že Robert Fico je "líder zloby a rozvratu". Hej, hej, nadávajú polke národa do "dezolátov" a "dobytku", kolabuje im štát, umierajú im tisíce - ale my sme tá zloba a rozvrat. To vieš, Edko. A po pilulke nezabudni mliečko.

8. Ale aj tak bolo najlepšie, že moderátor dokola nakladal na Borisa Kollára, ako všetko kazí. A Heger spustil zase tú svoju o lídrovi zloby a rozvratu a Závodský sa odrazu logicky spýta: to myslíte Kollára? 

9. Heger od úľaku skoro zjedol mikrofón. "Nie, nie, netlačte ma do toho, aby bola vládna kríza," zvolal neboráčik roztraseným hláskom.

10. Slovensko pochopilo, Edo. Považuješ Borisa Kollára za lídra zloby a rozvratu, len to nechceš povedať nahlas. Fajn, si mäkkýš, povieme to za teba. Myslím, že Boris to pochopil - vyurážal si ho statočne. 

11. Prepáčte, chlapci, ale toto Slovensko fakt nepotrebuje. Rekordné zdražovanie, kolabujúce nemocnice, sociálny rozvrat, systém mafiánskych udavačov - a vy sa zase hádate ako šarvanci na pieskovisku. 

12. Najlepší bol ale záver. To už Slovensko ležalo na zemi a chrčalo od smiechu. Závodský sa Hegera pýtal, prečo si na Slovenský pozemkový fond politicky dosadili Matovičovu podržtašku. 

13. Heger ho ohriakol, nech nelamentuje a vypotil tento skvost, odcitujem to, nech sa to zapíše do dejín humoru: „Ja chcem zdvihnúť politickú kultúru, aby sa tu nedosadzovali na funkcie nejaké politické nominácie“. 

14. No jasné, Edo, a preto si na SPF-ko dosadil úslužného oľaňáka Marosza a schválil si si krágľovací zákon. Paráda. Proste si to tu zodvihol - pre domorodé kmene v Papue-Novej Guinei budeš nový bôžik transparentnosti.

15. "A čo keď vás všetkých vyhádže Robert Fico, keď vyhrá voľby?" - pýta sa Závodský. A Heger naňho urazene kričí - "pcha, vy hovoríte, že vyhrá voľby Robert Fico!?" To bolo epické.

16. Ach jaj, obávam sa, že po Závodského si dnes príde besný pes Hamran. Takéto kacírstvo. Heger dal už určite pokyn. Povedať do éteru pravdu, že ešte párkrát podá Heger takéto nepríčetné výkony a Robert Fico je späť.... To sa neodpúšťa. 

17. Niekedy mám pocit, že Hegerovi do notebooku všetky tie nezmysly, čo v rádiách a telkách číta, píše priamo Matovič. Iné vysvetlenie neexistuje. 

18. Ja len, že keby sme tuná neboráčikov z OĽaNO za takéto tragické mediálne výkony platili, tak by to nerobili inak. Ďakujeme, Edo! 

A teraz šup, späť k Pinelovi, už sa po tebe zháňali.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/417102943120326