Matovič necíti za nič žiadnu zodpovednosť!

01.03.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Kolíková sa bojí referenda!

1️⃣ Igor Matovič nebol po piatich dňoch rokovaní s odborníkmi schopný zvolať tlačovku, aby ľuďom oznámil, čo ide robiť ďalej. Za týchto 5 dní na Slovensku zomrelo viac ako 500 ľudí!

Namiesto tlačovky Matovič dnes v TA3, len tak popri reči povedal, že budú platiť do médií UNIKNUTÉ nové opatrenia. Takže okrem Matovičových statusov, sa už budeme riadiť aj do médií uniknutými opatreniami. A chaos môže pokračovať. 

Nemôžem si pomôcť, ale únik nových opatrení cez médiá osobne považujem skôr za vládny test, ako budú na navrhované opatrenia reagovať ľudia. Zostáva nám len dúfať, že posilnenie osobnej bezpečnosti Matoviča a Mikasa, nesúvisia s očakávanými reakciami ľudí. 

Matovič pred voľbami tvrdil, že nebude potrebovať žiadnu ochranku a teraz je to už zrazu inak. Obrnené auto a zábrany na ulici, kde Matovič býva. Treba pripomenúť aj to, ako Matovič pred voľbami kričal na pódiu, že za plagiátorstvo sa v každom normálnom štáte odstupuje. Keď je plagiátor Matovič, tak je to opäť všetko inak. 

Ako sa dá dôverovať takémuto premiérovi a ako majú ľudia rešpektovať takúto chaotickú vládu!?

2️⃣ Je až neuveriteľné, že po tom ako sa ukázalo, že celoplošné antigénové testovanie nepomohlo (práve naopak zvyšovalo mobilitu), Matovič ešte stále tvrdí, že cyklické celoplošné testovanie je našou záchranou a jeho koaličný partner je páchateľ, ktorého treba ukrižovať! To už ani nepotrebuje komentár. 

Minister Krajčí mal už dávno odstúpiť (v ČR počas pandémie, vymenili už dvoch ministrov zdravotníctva), ale Matovič stále tvrdí, že Krajčí je obeťou chýb Sulíka a má jeho plnú dôveru. 

Slovensko počas pandémie nemôže riadiť nejaká "obeť". Slovensko potrebuje schopného manažéra, ktorý bude riadiť boj proti Covidu-19, ale Krajčí už veľakrát dokázal, že on to nie je!

➡️ MATOVIČ DNES POVEDAL, ŽE ZA ZLÚ SITUÁCIU A ÚMRTIA NA SLOVENSKU SI MÔŽU V PODSTATE ĽUDIA SAMI!⬅️

Ak toto povie človek na čele slovenskej vlády, mal by okamžite odstúpiť!

3️⃣ Matovič dnes potvrdil, že nákup vakcíny Sputnik, bolo len jedno veľké marketingové divadlo a že Matovič reálne nič kúpiť nechcel. 

Matovič: "Budem si stáť za nepopulárnym rozhodnutím týkajúci sa Sputnika". Komické na tomto výroku je, že Matovič vôbec nič nerozhodol a žiadny Sputnik nebude! Matovič, tak ako to už urobil mnohokrát v minulosti, zas a opäť manipuluje a klame ľudí. 

4️⃣ Kolíková sa dnes vyjadrila, že referendum o predčasných voľbách je protiústavné. Týmto sa ministerka Kolíková absolútne diskvalifikovala! Referendum je najvyšším inštitútom demokracie a priamo vyjadruje vôľu ľudí. Vidieť, že Kolíkovej sa ministerské kreslo páči, a tak ako aj celá vláda sa referenda veľmi bojí!Zdroj: https://www.facebook.com/LadislavKamenickyOfficial/posts/3761140273921388