Minister americkej obrany Naď sa dnes po zasadnutí Bezpečnostnej rady otvorene vyhrážal Slovákom, ktorí tu nechcú mať americké vojská, že konajú proti národným záujmom Slovenskej republiky

25.01.2022 Články, Facebook Články, Facebook

Minister americkej obrany Naď sa dnes po zasadnutí Bezpečnostnej rady otvorene vyhrážal Slovákom, ktorí tu nechcú mať americké vojská, že konajú proti národným záujmom Slovenskej republiky. 

1. Takto začínal aj Adolf Hitler. Ak ste nemali taký istý názor ako on, vrieskal, že konáte proti národným záujmom Nemecka. Potom rozpustil všetky strany a poslal kritikov do koncentrákov. 

2. Naď je z toho istého cesta, chýba mu len adolfúz a je o tridsať kíl ťažší ako Adi. Dnes tam vrieskal o "pochybných referendách", o "vajataní" opozície, o tom, že naše spojenectvo s USA je našim národným záujmom.

3. A spolu s Korčokom kopali do Ruskej federácie - čo majú mimochodom takisto spoločné s Hitlerom. Aj ten si myslel, že porazí Rusov - až kým ho nevyprášili v Stalingrade. A vyprášia aj novodobých Hitlerov.

4. Nikto v dejinách nepociťoval takú nenávisť voči Rusom ako Hitler - a Američania. A ich poskokovia Korčok a Naď. A Čaputová a Heger. Celá táto skorumpovaná vládna junta. 

5. Ženú nás do vojny a šíria bludy o Ruskej federácii. Korčok tam zase splietal niečo o sankciách a Naď dnes dokonca arogantne vyhlásil, že ruské mierové požiadavky sú "nesplniteľné". 

6. Tak si ich vymenujme. Rusko očakáva, že na jeho hraniciach nebudú vojská NATO ani zbrane, ktoré by ohrozovali Rusko. Vladimír Putin pripomína garancie USA z rokov 1989-1991. 

7. Americký minister zahraničných vecí Baker vtedy vyhlásil slávne - "nebude žiadne rozširovanie NATO ani o centimeter na východ". V tom čase boli hranice NATO vzdialené od ruských hraníc 1000 kilometrov. 

8. Dnes sú americké vojská a zbrane 200 kilometrov od Petrohradu a 600 kilometrov od Moskvy. A chcú obsadiť aj Ukrajinu, čo je pre Rusko neakceptovateľné ohrozenie národnej bezpečnosti.  

9. V roku 1997 sa pri rozširovaní NATO západniari zaviazali, že na východnom krídle NATO nebudú žiadne "substantívne ozbrojené sily" ani "jadrové zbrane". 

10. Dnes sa to na východnom krídle hemží americkými vojakmi a šéf NATO vyhlasuje, že chce jadrové zbrane posunúť na východ od Nemecka. 

11. Vladimír Putin to vyjadril úplne presne: "My nemáme kam ustupovať. Oni si myslia, že sa budeme len nečinne pozerať?"

12.  Rusko sa neposúva smerom k americkým hraniciam, ale USA smerom k ruským - kto toto nevidí, naozaj musí trpieť demenciou.

13. V našom národnom záujme nie je vojna s Ruskom. Ani prítomnosť amerických vojsk a zbraní, ktoré z nás robia terč protiútoku. Ani šírenie nenávisti voči ruskému národu. 

14. Darmo sa Naď s Korčokom vyhrážajú Slovákom, darmo nás vládni politici obviňujú z vlastizrady - národný záujem Slovenska je mať dobré vzťahy s Ruskom a odmietať americké expanzívne vojny. 

15. Náš národný záujem je nedovoliť Obrannú dohodu s USA, prostredníctvom ktorej začne americká okupácia, stratíme suverenitu a jurisdikciu a navozia sem jadrové zbrane. 

Už zajtra môžeme dať odpoveď všetkým tým Naďom, Korčokom a Čaputovým - odpoveď: MY CHCEME LEN MIER! O piatej pred Prezidentským palácom! 

NIKDY PROTI RUSKU!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/478870666943553