Nechceme vojnovú propagandu ani Čaputovské kecy!

17.03.2022 Články, Facebook Články, Facebook

S hrôzou sledujem, ako sa Polícia Slovenskej republiky zapája do politickej propagandy. Toto nebolo ani v nacistickom Nemecku - ani Himmler Goebbelsovi nefušoval do remesla!

1. Polícia Slovenskej republiky dnes rozšírila poplašnú správu, že  39,6% Rusov si podľa prieskumu želá vojnu na Slovensku. Pozor - nenaleťte im, tento prieskum nerobili Rusi, ale Ukrajinci. 

2. Ukrajinská agentúra Active Group doposiaľ nikdy nerobila prieskum v Rusku a prakticky neexistuje spôsob, ako by sa dostala k zmysluplným sociologickým dátam tým, že ako cudzinci cez Viber vyvolávajú neznámym ľuďom do Ruska. 

3. Ja chápem, že Ukrajina cíti potrebu šíriť vojnovú propagandu, ale majme zdravý rozum. Tu zjavne niekto iba potrebuje naplašiť Európu, že Rusi túžia po dobytí Európy a že ruská armáda sa zastaví až v Rejkjavíku. 

4. Niekto tu potrebuje šíriť strach a nenávisť voči Rusku, aby mohli dovážať zbrane a aby sa točil zbrojársky biznis. O nič iné nejde, len o vojnové štvanie.

5. A slovenská polícia veselo predstiera, že v čase propagandistickej vojny Ruska a Západu bude ukrajinská agentúra, podporovaná ukrajinskými biznismenmi, lobistami a prozápadnými mimovládkami, chrliť číru objektivitu. 

6. Poprosíme, že by nám radšej zopakovali tú zaručenú informáciu o tragickom úmrtí ukrajinských hrdinov, ktorí bránili Hadí ostrov - medzitým síce vstali z mŕtvych, ale jasné, žiadna propaganda z Ukrajiny nechodí. 

7. Ešte trápnejšie pôsobí prezidentka Čaputová, ktorá sa pochválila, že s ňou volala americká viceprezidentka Kamala Harrisová, aby jej dala pokyny. 

8. O Slovensku nepadlo ani slovo - Čaputovú zjavne v USA berú ako americkú spojku pre Ukrajinu. Na Slovákoch nezáleží. Harrisová dáva pokyny Čaputovej a minister Austin dnes dá pokyny Naďovi. 

9. Len mi povedzte, kde sa v tomto celom má nájsť slovenský občan. Oni nás priamo vťahujú do vojny a chcú na Ukrajinu poslať našu S-300, čím na celé Slovensko nakreslíme velikánsky terč. Toto je národný záujem?

10. Chcú nás odpojiť od plynu, chcú nás vystaviť šialenej vlne zdražovania a chcú navoziť na Ukrajinu zbrane - a predstierajú, že keď s tým niekto nesúhlasí, tak musí byť zákonite ruský agent. 

11. Priemyselník Vladimír Soták to Čaputovej odkázal úplne jasne - ak nebude plyn, slovenská ekonomika kľakne. Na margo Čaputovej sa Soták vyjadril nonšalantne, citujem: "Čo sú toto za kecy?"

12. Ale to nesmieš povedať. Polícia Slovenskej republiky nám odkázala, že ak sa ako otec rodiny zaujímaš o svoju životnú úroveň a ceny benzínu, tak vraj šíriš ruskú propagandu. Toto fakt zadreli. 

13. Už na Slovensko nesmieme ani pomyslieť. Smieš len nenávidieť Čajkovského, premenovávať ruské vajcia na Zelenského vajcia, obliepať sa ukrajinskými vlajočkami a hejtovať Fica a Blahu. 

14. Všetko ostatné je zakázané. Samozrejme - ešte smieš kričať, že na Ukrajinu treba poslať čo najviac zbraní a nadávať na Putina. A božechráň, aby si chcel mier - dnes je v móde vojna proti Rusku!

15. A aby to odpudivé vojnové štvanie posilnili, tak tu šíria pofidérne prieskumy od ukrajinských agentúr, ktoré sú asi také dôveryhodné ako severokórejské voľby.

Pri všetkej úcte - prestaňte už s tou vašou vojnovou propagandou. Slovensko potrebuje zdravý rozum a mier a nie to, čo už vďaka Sotákovi zľudovelo ako - "čaputovské kecy"!
Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/511130463717573