Neviem, či existujú v slovenskej politike srandovnejšie postavičky ako Remišová a Krúpa

23.01.2022 Články, Facebook Články, Facebook

Taká koncentrácia ľudskej hlúposti a zloby, to by malo byť normálne - mládeži neprístupné. 

1. Ja síce chápem humoristickú pridanú hodnotu Veroniky Remišovej a nečudoval by som sa komediálnym reláciám, keby si ju pozývali na rozhovor - veď smiech lieči.  

2. Ale preboha, prečo má politička s podporou nízkotučného mlieka samostatný priestor v politickej relácii, kde nemá žiadneho oponenta a nechávajú ju dokola verklíkovať "lebofico" a šíriť hoaxy a dezinformácie. 

3. Veď to motovidlo ničomu nerozumie. Za svoje dva roky vo vláde sa stala ženským ekvivalentom Dobšinského Ďura-truľa - smeje sa na nej celé Slovensko. Tá baba sa raz dostane do ľudových povestí. 

4. Lenže keď tuná Vasilisa povie, že Smer vyrokoval Dohodu s USA, moderátor jej predsa musí oponovať, že je to čistá lož - Smer americký návrh zamietol a túto dohodu prijať odmietol. Odkedy sa odmietnutiu hovorí vyrokovanie? 

5. Rovnaký hoax o Smere šíril aj ťulpas Krúpa na RTVS, ale to neprekvapuje - vždy, keď sa tento prihlúply človiečik s charizmou priemerného nemeckého esesáka objaví v televízii, preferencie OĽaNO padajú ešte hlbšie pod nulu. 

6. Problém je, že sa k hoaxom pridal aj moderátor verejnoprávnej televízie RTVS, a to je naozaj škandál. Makara hovoril o mne, vraj som urobil nejaký "názorový obrat" - a to je nechutná lož. 

7. V roku 2019 som tvrdo bojoval proti Dohode s USA, lebo som mal tie isté obavy ako dnes - že tu budú americké základne, cudzie vojská a strata suverenity. 

8. Potom Robert Fico s Andrejom Dankom všetky špekulácie rozohnali tým, že dohodu zarezali. Na eurovýbor som vzápätí pozval ministra Lajčáka, aby potvrdil, že zmluva je zhodená zo stola. 

9. Ten explicitne povedal o Dohode s USA toto: „Odvolávate sa na návrh, ktorý sme neakceptovali. (...) Som blázon a neviem kde žijem? Tá zmluva nie je na stole." (21. 3. 2019 o 10:26 hod)

10. Preverte si to, pán Makara a potom sa hanbite: https://www.aktuality.sk/.../online-nie-som-blazon.../

11. Makara to dobre vie, lebo na tom výbore bol. Vzápätí som vyhlásil, že som rád, že v akýchkoľvek rozhovoroch s USA platia naše zásadné mantinely - žiadne základne, vojaci ani strata suverenity. A kvôli tomu sme Dohodu s USA nikdy neschválili.

12. Ak dnes Makara z RTVS kriví realitu a klame, že som zmenil názor, je to ťažké zlyhanie verejnoprávneho média. RTVS šíri dezinformácie a podieľa sa na goebbelsovskej propagande Naďa a jeho krúp. Žiadam okamžité ospravedlnenie. 

13. Najsmiešnejšie je, ako sa ma boja - keď tam nie som, tak do mňa kopú. Ale keď Smer navrhne do relácie mňa, tak ma opakovane zamietajú. A zbabelec Krúpa ustráchane odvoláva svoju účasť, lebo je z Ľuboša Blahu pokakaný ako potkan z deratizéra.

14. Ale keď tam nie som, tak je veľký hrdina a zákerne útočí, že som "poslanec, ktorého meno sa nevyjadruje". Chápme oddnes slovo "krúpa" ako jednotku politickej zbabelosti.

15. Obranná dohoda s USA nás ženie do vojny s Ruskom. Televízie zamlčiavajú pravdu a nepozývajú hostí, ktorí by ju mohli nahlas pomenovať. Goebbels by to nerobil inak. 

Ale zase - treba uznať, že nedeľný pohľad na Remišovú a Krúpu má mimoriadne blahodarný vplyv na zdravie slovenskej verejnosti - nič vám tak neprečistí črevá ako tieto dve liberálne preháňadlá 😉

Krásnu nedeľu, priatelia! Nezabúdajme: "Pravda víťazí... Aj tak ju nikdy nezabijú, tá nikdy nezomrie..."Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/477611267069493