Od rána mi volajú vydesení právnici

21.09.2021 Články, Facebook Články, Facebook

"To čo za pamflet napísala Záleská!", kričia do telefóniu. "Keby to písala Tódová so svojim smiešnym diplomom zo žurnalistiky, nevyzeralo by to inak!"

1. Dlhoroční právnici sú z toho hotoví. Veď to je precedens - ešte nikdy nikoho neodsúdili za vymyslenú korupciu len na základe dvoch kajúcnikov... Včerajškom začala éra čistiek!

2. "Pozri sa, ja viem, že Kováčik nie je miss sympatia," vraví mi jeden z odborníkov na trestné právo. "Médiá z neho urobili monštrum a tak ho teraz použili ako fackovacieho panáka."

3. "S Milanom Lučanským to urobiť nemohli, lebo ľudia vedeli, že je hrdina. A tak sa ho zbavili inak," právnik si do telefónu povzdychne: "Ale keď im prejde Kováčik, môžu bez dôkazov zavrieť každého, na koho si ukážu prstom. Záleská odštartovala 50.roky."

4. Toto mi tvrdia uznávaní právnici, ktorých mená kvôli ich bezpečnosti nebudem uvádzať. Všetci sa boja. Matovič tu s Lipšicom a Tódovou rozpútali teror - vrátili sme sa do roku 1941.

5. Keby bol Kováčik židovského pôvodu, tak to, čo mu vyviedli, sa nazýva arizácia. Vymysleli si na neho 50-tisícový úplatok, aby mu vyvlastnili celý majetok. Toto by si nelajzol ani Šaňo Mach. 

6. Ale to nie je všetko. Idú účelovo meniť zákony, aby zničili Žilinku a z Lipšica urobili vrchného inkvizítora. Len preto, že sa im nepáči, že bol odhalený ich systém mafiánskych udavačov. 

7. Na čelo polície si dosadili Hamrana, ktorý pred voľbami koketoval z PS/Spolu. A ten už vytrubuje do liberálnych médií, vraj prvá vec, čo urobí, je, že skontroluje kancelárie, či tam nie sú odposluchy. 

8. Čiže on v prvom rade zariadi, aby ich "čurillovia" mohli ďalej s mafiánmi krivo obviňovať nevinných ľudí - a aby to mohli robiť nerušene. Perfektné. Éra čistiek sa rozbehla naplno. Buldog Hamran už ide trhať. 

9. Medzitým sa čistí aj inde. Ministerka kultúry Milanová odvolala Stana Mičeva, šéfa Múzea SNP. Mičev je uznávaný historik a tvrdý antifašista. Milanová je nevzdelaná ťapa, ktorej jediný intelektuálny výplod bol rasistický blog proti Rómom. 

10. Rasistka vyšmarila na ulicu antifašistu, primitívka sa zbavila vzdelanca - a kaviareň tlieska. Veď čo. Keď čistky, tak čistky. 

11. A na čelo Múzea SNP posadia mozgovú obryňu Tabak - aj jedno tatranské pliesko jej napustia, nech sa má v Bystrici kde kúpať. 

12. Zaskvel sa aj minister Naď. Cez hejterský status si otrel topánky o vojakov, ktorí nie sú zaočkovaní. Vraj ich povyhadzuje. A vraj sú mudrlanti a vraj nebude tolerovať ich lenivosť. 

13. Takto uráža armádu mľandrák, ktorý neabsolvoval ani základný výcvik a hrá sa na Johna Ramba. 

14. Na Slovensku je podľa zákona očkovanie dobrovoľné. Naď sa teda vyhráža, že poruší zákon. Byť na mieste armády, tak na neho okamžite posielam trestné oznámenie. 

15. Naďovi slama zjavne netrčí už len z topánok, ale aj z hlavy. Skontrolujte mu uši, trčí mu z nich celý stoh.

16. Stratili akékoľvek zábrany. Likvidujú právny štát, robia policajné čistky, ničia kultúru a povstalecký odkaz z SNP a ešte aj v armáde idú spustiť čistky a očkovací teror.

17. Mnohí ľudia na Slovensku si stále myslia, že naše prirovnania k fašistickej ére sú prehnané. Lebo sa do dobytčákov neposielajú menšiny. Ale fašizmus predsa nie je len o plynových komorách. 

18. Fašizmus je o neslobode. O čistkách. O účelovom zneužívaní práva. O primitívoch pri moci, ktorí likvidujú akýkoľvek iný názor. 

Fašizmus je presne to, čo robí Matovič, Lipšic, Naď a ich poskokovia na súdoch, na prokuratúre, v polícii aj na kultúre. Vyžeňme ich, kým to ide. Lebo je len otázkou času, kedy pristavia aj tie dobytčáky.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/398519848311969