Od smiechu sa už asi polhodinu neviem poriadne nadýchnuť

20.04.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Toto nech mi slovenskí liberáli nerobia - však mi pukne brucho!

1. Aktuality.Sk vyplakávajú, že Blahove statusy o Vrběticiach a Rusku majú viacnásobne väčší výtlak ako tie Korčokove.  

2. Svieti im tam veľká titulka, že "Blaha predbehol aj ruské veľvyslanectvo. Sociálnymi sieťami sa šíri ruská verzia výbuchu v Česku". 

3. Naši dobre platení rusofóbi sú na smrť vydesení, že na sociálnych sieťach to americká propaganda schytáva. Ľudia im tie ich konšpiračné teórie o Rusoch nežerú. A za všetko môže zlý Blaha... 

4. Citujem: "Na porovnanie: Blahov status z nedele má takmer 10-tisíc reakcií a viac ako 1500 zdieľaní. Korčokov status o vyjadrení podpory má len 1,7-tisíc reakcií a 62 zdieľaní." Počujete ten ich plač? 

5. Ako Aktuality.Sk dodávajú: "To znamená, že omnoho viac ľudí na Facebooku sa dostane k Blahovej verzii, ktorá podporuje ruskú líniu než ku Korčokovej, čo môže byť z dlhodobého hľadiska problém." Nerobte, prosím, ja už sa fakt nevládzem smiať. 

6. A aby toho nebolo dosť, tak Aktuality uverejnili ešte jeden článok, kde dávajú návod na to, ako si zablokovať Blahu na sociálnej sieti. 

7. Chráňme sa pred "dlhodobo kontroverzným" Blahom, vymažte ho, odstráňte ho. No do popuku. Normálne tam vycapili môj profil a manuál, že tento gombík stlačte a potom tento a tento. Zábava veliká. 

8. Pripomína mi to výstrahy aparátčikov z 50.rokov s radami súdruhom, ako sa brániť proti svetovému imperializmu. Preladiť imperialistické rádio, vyhubiť pásavku zemiakovú, zasadiť rozhodujúci úder buržoáznemu nacionalizmu.

9. Nová doba, nová propaganda. Predtým bol triedny nepriateľ Američan, teraz je to Rus. Metódy ostávajú - proti ľuďom s iným názorom šíriť nenávisť, vytesňovať, zastrašovať, zosmiešňovať. 

10. A ako vždy - propaganda nezaberá. Ľuďom sú aparátčicke reči Korčoka či Naďa na smiech. A áno, pravda sa šíri rýchlejšie - preto sa tak boja.

Boja sa nás. Nie mňa. Nás všetkých. Lebo Slováci im nezobú z ruky. Nechcú vojnu. Nechcú americkú agresiu. Nechcú ísť proti slovanským bratom. Nikdy nepôjdeme proti ruskému národu!

Milé Aktuality, ďakujem. Už dlho som sa tak dobre nezasmial. Srdečne vás pozdravujeme zo Smeru.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2931943220377571