Okresný snem SMER - SD Bratislava II - Ružinov, Podunajské Biskupice, Vrakuňa

10.09.2020 Články, Facebook Články, Facebook

Začiatkom týždňa sa uskutočnil snem okresnej organizácie Smer-SD Bratislava II, ktorý som ako okresný predseda viedol od roku 2011 až doteraz. Okrem mňa ako hostia vystúpili podpredseda Erik Kaliňák a člen predsedníctva a predseda MSD Igor Melicher. Vedenie okresnej organizácie som odovzdal môjmu nástupcovi Martinovi Kostelničákovi, pričom si delegáti snemu navolili prevažnou väčšinou hlasov aj novú okresnú radu. Atmosféra bola ako vždy veľmi priateľská a chcem sa za to poďakovať všetkým členom OO BA II a aj doterajším členom okresnej rady! Všetci vždy boli a sú úžasní! Ďakujem!

Moja práca pre členov strany SMER-SD nekončí, práve naopak, bude ešte intenzívnejšia. Ako podpredseda strany okrem toho, že zostanem naďalej v kontakte s mojím okresom v BA II, budem sa snažiť, aby jeho členovia mohli diskutovať aj s inými podpredsedami a členmi vedenia strany. Taktiež budem navštevovať aj ostatné okresy po celom Slovensku a diskutovať s členmi strany o veciach, ktoré ich zaujímajú a trápia. Komunikáciu do vnútra strany považujem za základ budovania dôvery medzi predsedníctvom a členskou základňou.

Teším sa na všetky budúce stretnutia s členmi strany SMER-SD!Zdroj: https://www.facebook.com/Kamenicky/posts/3297837870251633