Pred malou chvíľou na Slovensku došlo k fašistickému prevratu!

08.02.2022 Články, Facebook Články, Facebook

Zapchali nám ústa. Zrušili parlament. Zrušili právo poslancov na diskusiu. O obrannej dohode s USA rozhodnú bez rozpravy. Takéto veci sa dejú iba v totalitách. 

1. Slovensko pred chvíľou zažilo svoju verziu Zmocňovacieho zákona, ktorým Hitler v roku 1933 obišiel parlament a zmocnil sa totalitnej moci.

2. Vzápätí nasledovali koncentračné tábory pre opozičných poslancov... Robia z nás dezolátov, robia z nás podľudí, kriminalizujú nás a teraz nám zakázali v parlamente hovoriť. 

3. Idú podľa toho istého scenára ako nemeckí nacisti. A médiá im tlieskajú. Odrazu nevadí, že takýto precedens v takejto vážnej veci znamená, že si už môžu pri každom ťažšom zákone zrušiť diskusiu. 

4. Oni sú už takí zúfalí, že sa boja aj iných názorov. Nedovolili vystúpiť generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi a teraz zakázali vystúpiť aj poslancom v parlamente. 

5. Budú sa vyhovárať, vraj to je kvôli obštrukcii kotlebovcov. Nože si spomeňte, ako Poliačik so svojimi progresívnymi šialencami okupovali pred voľbami rečnícky pult. 

6. Aj my sme mohli po pár hodinách zarezať diskusiu a zakázať opozícii rozprávať. Ale nie - my sme jednoducho túto obštrukciu museli strpieť. Lebo v demokracii má na ňu opozícia právo. 

7. To, čo spáchali oni, je koniec demokracie. Tu už ani nejde o to, že si veci prijímajú ako fašistický valec. Oni už názory opozície nielenže neberú do úvahy, oni už názory opozície aj zakazujú vyslovovať. 

8. A to všetko len preto, aby sem mohli čím skôr navoziť americké vojská a jadrové zbrane. Povedzte, prečo inak by takto lámali cez koleno demokraciu? Prečo takto splašene? 

9. Dostali pokyn z USA, že tu ešte vo februári musí byť schválená obranná dohoda. Príde sem tri tisíc amerických vojakov a už ich nikto nikdy nedostane preč. 

10. Čaputová, Korčok a Naď dostali domácu úlohu, a tak ju plnia. Režú a rúbajú. Bez mihnutia oka vypli demokraciu. A zobrali opozícii všetky práva. Pritom stačilo trpezlivo rokovať a hľadať kompromis. 

11. Nemajú čas na demokratickú diskusiu. Pretože Američania potrebujú eskalovať konflikt s Ruskom, potrebujú sem okamžite navoziť jadrové zbrane, potrebujú sem naťahať svoje vojská. 

12. Slovensko dnes definitívne prestalo byť demokraciou. Hitler na svoj fašistický prevrat využil požiar Ríšskeho snemu, títo ako zámienku využili obštrukciu kotlebovských poslancov - princíp je ten istý. 

13. Dnes došlo k fašistickému prevratu - na Slovensku už nevládne demokratická vláda a ľudia majú právo na odpor. Citujem článok 32 Ústavy Slovenskej republiky: 

„Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

14. Moci sa zmocnili Hitlerovi pohrobkovia, zobrali všetky práva parlamentnej opozícii a proti vôli väčšiny národa sem idú pozvať cudzie okupačné vojská. 

15. Len pripomínam, ako nakoniec skončili nemeckí nacisti. Čaputová s Naďom a Korčokom práve vykročili smerom k svojmu Norimbergu.   

Zajtra o 11.00 chcú bez parlamentnej diskusie odhlasovať americkú okupáciu - bráň sa, národ môj!
Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/487820959381857