Už sa mi k Matovičovi ani nechce vyjadrovať.

27.10.2020 Články, Facebook Články, Facebook

Každé dve hodiny nejaké nové šialenstvo.

1. Za desiatky miliónov od daňových poplatníkov ide cez víkend predsa len zorganizovať celoplošné testovanie, ktoré nemá žiaden medicínsky zmysel a vyhráža sa ľuďom drakonickými trestami, likvidačnými pokutami a stratou zamestnania, ak ho neuposlúchnu a neprídu. 

2. Len malá ukážka, čo si o tom myslia primátori. Odcitujem jedného, ktorý sedí aj v parlamente. Miroslav Kollár. Zo strany Za ľudí. Len podotýkam, že ide o koaličného partnera Igora Matoviča. A toto si o tom myslí: 

3. "Považujem plošné testovanie za zlé a viac politické, ako odborné rozhodnutie... Samospráva nie je slúžka centrálnej vlády. Treba si prečítať ústavu. A keď raz vyjdú najavo okolnosti prípravy tejto "operácie", nezostane kameň na kameni." Ešte raz, toto píše koaličný poslanec a primátor. 

4. Matoviča už zjavne majú plné zuby aj jeho vlastní. Richard Sulík ho považuje za emočne labilného, Boris Kollár mu ešte pred voľbami nadával do "debilov" a teraz sa pridáva poslanec zo Za ľudí, ktorý jasne hovorí, že celoplošné testovanie je zlé a neodborné politizovanie Igora Matoviča. Iba potvrdil, čo si myslí celý národ. 

5. A Matovič sa tam na tlačovke pechorí aj so svojim ministrom Naďom - tvária sa ako veľkí akční hrdinovia. Ani jeden za sebou nemá ani len vojenský výcvik a hrajú sa na Johnov Rambov - bože, akí sú trápni. Dvaja zakomplexovaní podvodníci, ktorí si dokazujú, že sú chlapi - a pritom sa správajú ako dve malé rozmaznané decká. 

6. Odborníci im hovoria, že celoplošné testovanie sú vyhodené peniaze a nič to nevyrieši, ale oni chcú mať svoju najväčšiu vojenskú operáciu na Slovensku od čias druhej svetovej vojny - ako dvaja malí fagani, ktorí sa hrajkajú s vojačikmi na pieskovisku. A národ skáče, ako tieto dve detičky pískajú. 

7. Spolu s nimi organizuje túto komédiu aj minister vnútra Mikulec, ktorý sa dnes, prosím pekne, takto vyjadril ohľadom škandálu Borisa Kollára, ktorý v štátnej limuzíne viezol počas zákazu vychádzania bývalú missku: on vraj nevie, či je to správne alebo nesprávne. 

8. Baba poruší jeho nariadenie, predseda parlamentu sa vysmieva zo zákazov vlády, ktoré musíme všetci dodržiavať - ale minister vnútra nevie, či je to správne alebo nesprávne. On sa musí ísť spýtať Borisa. Perfektné. 

9. Ale keď ide o bežných ľudí, tak sa im vyhráža drakonickými pokutami a ešte ide aj naháňať primátora Rimavskej Soboty, lebo nechce ľudí pokutovať za návštevu hrobov. 

10. A tento človek riadi políciu. Človek, ktorý v priamom prenose ukazuje, že je len jeden spolitizovaný pajác, ktorý kope do opozície a "našim ľuďom" odpúšťa a zahladzuje kompletne všetko. Hanba. To fakt po dnešnej tlačovke ešte niekto dôveruje polícii? 

11. Všimnite si, že oni sa už pchajú so svojim policajným štátom úplne všade. Dnes dokonca policajti vnikli do Slovenskej technickej univerzity. Na akademikov si políciu zavolal podpredseda parlamentu Šeliga. Oni už nerešpektujú ani samosprávu akademickej obce. 

12. Ešte aj vedcov bude naháňať polícia, lebo si v rámci samosprávnych orgánov riešia vlastné záležitosti s rektorom a mladému zväzáčikovi sa to nepáči - tak na nich volá políciu. Oni už fakt nemajú Boha pri sebe. Toto by si nedovolili ani v Saudskej Arábii. Volať políciu na vedcov?! 

13. Ja sa nejdem vyjadrovať k tomu, čo sa deje v STU, je to ich vec. Ako politik sa držím stranou - akademické inštitúciu sú samosprávne a predstavitelia parlamentu sa nemajú čo angažovať vo veciach, ktoré sa týkajú STU a už vôbec nie lobovať za nejaké osoby. Čo si to vôbec Šeliga dovoľuje? 

14. Toto je hrubé zneužitie politickej moci, policajných zložiek a penťáckych mediálnych krikľúňov na to, aby štát zastrašoval vedeckú obec a likvidoval akademické slobody. Ako v každej totalite - toto všetko sa deje za asistencie Der Stürmer, pardon, denníka SME. Totalita. Nastupuje čistá totalita. Na všetkých frontoch.

15. Robia si handru z miestnej samosprávy. Robia si handru z akademickej samosprávy. Robia si handru z polície a armády. Robia si handru z bežných ľudí. Slovensko sa pred našimi očami mení na totalitný štát. 

Na záver len toľko:

Zapamätajte si tie tváre, ktoré po tieto dni vídate na obrazovke. Zapamätajte si tvár Matoviča, Naďa, Mikulca či Šeligu. Všetci budú súdení za svoje zločiny. Všetci do jedného. 

Keď sa na Slovensko vráti demokracia - ako hovorí vládny poslanec - "neostane kameň na kameni". Už čoskoro...Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2779673065604588