Kiska sa včera tajne stretol s vlastníkmi Esetu. Sedeli tam všetci liberálni oligarchovia - Zajac, Marko, Grund, Paško, údajne chýbal len Trnka.

20.10.2019 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

DÔKAZ, ŽE ESET STOJÍ ZA KISKOM

Pripomeňme, že títo extrémne bohatí páni financujú Denník N, naliali peniaze do Čaputovej, Mistríka a Valla, odfinancovali Progresívne Slovensko aj Beblavého, kŕmili cez svoju nadáciu väčšinu liberálnych mimovládok a konkrétne Zajac prisľúbil, že odfinancuje aj Kisku.

Skrátka, financujú komplet slovenský liberalizmus a lejú milióny do prevzatia moci.

TO NIE SÚ OLIGARCHOVIA, LEN TAKÍ ŠTEDRUČKÍ ŇUFÁČIKOVIA

Anton Zajac však slovenskú verejnosť ubezpečuje, že za všetky tie milióny nebude chcieť protislužbu ani žiaden vplyv a on vlastne nemá s politikou nič spoločné.

Chápete - aj v Rusku kedysi oligarchovia len tak rvali peniaze do politikov, z plezíru, z nudy, len tak, hihi, chápete, samaritáni, dobráci, ňufáčikovia štedručkí.

ZAJAC SA PROSTE ZAĽÚBIL DO KISKU, SRDCU NEROZKÁŽEŠ

A Kolomojskij na Ukrajine? Chacha, aká politika. Veď on len financuje čestných a dobručkých politikov a pomáha im z dobroty duše - no a nemôže ich mať rád? Láska je láska. Ak niekoho ľúbiš, nerátaš milióny.

Tónko Zajac sa proste zaláskoval do Kisku - Andy ho uhranul svojimi vzdychmi. A to, ako rozkošne sa potí. Ach, mucík. Šup mu milión.

MÔŽETE ZAŽALOVAŤ AJ POLKU SLOVENSKA, ALE PRAVDU NEZAKRYJETE

Priatelia, to ešte fakt niekto chce spochybňovať, že ESET tu stojí za všetkým, čo tu vylieza proti vláde? Môžu ma žalovať, môžu sa urážať, môžu sa paprčiť ako malé deti. Ale nech nerobia idiotov z ľudí.

Lejú prachy do politiky a odfinancovali tu liberálne impérium. Majú ľudí v politike, médiách a mimovládnych organizáciách. A ktovie, koho ešte platia. Cieľom je prevziať moc. A tomu sa hovorí politika, hoši.

PREPOJENÍ NA AMERICKÉ TAJNÉ SLUŽBY?

Už vás odhalil aj Nový Čas, dnes o tom píše a uverejnil fotky. Tak už konečne narovinu povedzte, že ste kápovia slovenského liberalizmu a vysvetlite, prečo vás ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federacie obviňuje, že ste prepojení na CIA a NSA.

Ak len tak financujete amerických mopslíkov ako Kiska, ľudia by mali vedieť, komu v skutočnosti slúžite.

KORPORÁTNY FAŠIZMUS KLOPE NA DVERE

Chcú z nás urobiť kolóniu, som o tom presvedčený. Vlastníci Esetu si chcú kúpiť Slovensko. A keď im to dovolíme, bude to koniec demokracie na Slovensku.

To, čo príde, sa v odbornej literatúre nazýva oligarchia, resp. vláda bohatých. A v ľavicových kruhoch tomu hovoríme priamo - korporátny fašizmus.

Kiska a sponzori z Esetu.

Prišlo mi zle.

Aj vám?


Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2428861130685785