SULÍK DEFINITÍVNE ZOŠALEL? VČERA MIKROFÓN, DNES RÚŠKY!

11.03.2020 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

Tu už končí všetka sranda. Slovenská firma sa ponúkne, že pre štát vyrobí rúšky na ochranu proti koronavírusu. Ide o verejný záujem - zdravie nás všetkých.

A čo spraví líder SaS, budúci minister financií, Richard Sulík? On zavolá do firmy a prehovára jej majiteľa, aby štátu nič nepredával.

To čo je, preboha?

To, že Sulík je psychopat, som definitívne pochopil, keď som ho včera na videu videl bozkávať sa s mikrofónom v štúdiu Slovenského rozhlasu.

Ale to, aká nebezpečná je jeho psychopatia pre Slovensko, sa ukázalo až dnes.

TY CHCEŠ, ABY NA SLOVENSKU UMIERALI ĽUDIA, ČLOVEČE!

On vie, že rúška môžu pomôcť celému Slovensku. Vie, že môžu zachrániť životy. Vie, že môžu spomaliť šíreniu epidémie, na ktorú umierajú ľudia.

A napriek tomu zavolá do firmy, aby tieto rúšky nepredávali štátu? Veď to je sabotáž!

PAKUJ SA Z VEREJNÉHO ŽIVOTA, RICHIE - ROVNO NA PSYCHIATRIU

Ten chlap by sa mal okamžite zbaliť a pakovať sa z politiky. A modliť sa, aby preňho neprišla polícia, pretože na všeobecné ohrozenie je paragraf.

Fakt by ma zaujímalo, kedy dá jednu zo svojich hysterických tlačoviek Matovič, že ako, dopekla, je možné, že po Slovensko lieta politik, ktorý pácha takéto obludnosti!

Zavrite Sulíka do vypolstrovanej cely, preboha! A pribalte mu mikrofón, nech nepretŕhame zaľúbený párik!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2567011523537411