Dúfam, že dnešný status Lipšica si prečítal generálny prokurátor Žilinka

19.08.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Lipšic, ktorého odmietam označovať špeciálnym prokurátorom, dnes uverejnil status pod fotografiou protestu organizovaného jeho nadriadeným Matovičom  pred bytovým komplexom Bonaparte, kde som mal prenajatý byt. Na fotke sú jasné heslá typu „Fico chráni zlodejov“ a pod., ktorými sa Matovič zaskvel v predvolebnej kampani. DÁ SA TAKÝTO ČLOVEK NAZÝVAŤ NESTRANNÝM ŠPECIÁLNYM PROKURÁTOROM?

Lipšic vo svojom statuse hovorí o vierohodnosti zločincov typu P. Petrova, alias Tigra, t.č. vo väzbe, schopného za odmenu krivo obviniť kohokoľvek. TOTO JE NESTRANNÝ ŠPECIÁLNY PROKURÁTOR?

Lipšic tvrdí, že „osud Spravodlivosti (veľké „S“ dal Lipšic) visí na pomerne tenkom lane tvorenom niekoľkými operatívcami, vyšetrovateľmi, prokurátormi a sudcami. Preto budem toto Spoločenstvo (veľké „S“ dal Lipšic) vždy podporovať.“ Dve veľké SS presne charakterizujú Lipšica. Dobrí sú len on, Kysel, Repa, Šurek, Čurilla, Kliment a Záleská. Všetci ostatní, tisíce slušných ľudí v polícii, na prokuratúre a súdoch sú zločinci. TOTO JE NAOZAJ NESTRANNÝ ŠPECIÁLNY PROKURÁTOR!

Za 30 rokov v politike som nepoznal bezcharakternejšieho človeka ako je Lipšic. Podvádzal pri justičných skúškach. Keď ma v roku 2000 odvolávali z funkcie obhajcu SR pred Európskym súdom pre ľudské práva, lebo som založil SMER, túto úlohu dostal Lipšic ako vedúci úradu rezortu spravodlivosti. Nemal odvahu, tak mi o 14. h počas pracovnej doby strčil pod nezamknuté dvere mojej kancelárie odvolací dekrét. To je Lipšic. Celý život sa vozil po chrbte iných politikov. Keď mu vadilo KDH, nesmrdel mu Matovič. Celý život vykrikoval, že vodičov, ktorí zabili ľudí, treba zatvoriť. Keď sa to stalo jemu, už to neplatilo a urobil všetko, aby zostal na slobode. Je to Matovičov sluha, ktorý okamžite prijal ponuku na špeciálneho prokurátora. Protizákonne získal bezpečnostnú previerku, aby sa ním stal a dnes je to prokurátor s najšpinavejšími rukami, ktorý sa ničoho neštíti. Je to jediný prokurátor na svete – právoplatne odsúdený zločinec za zabitie v podmienke. A najbohatšej novinárke v Európe, Tódovej, ktorá nevie vysvetliť pôvod svojho státisicového bytu v najlukratívnejšej časti Bratislavy, trvalo asi 5 sekúnd, aby Lipšicov fašistický status zverejnila v Denníku N, ktorý vždy zaberie, keď si to Lipšic zaželá.

Nikdy som sa nikomu nevyhrážal ani trestným stíhaním, ani väzením. A nebudem to robiť ani v prípade Lipšica. Tento človek, ktorý nemá kožu na tvári a žije len v pretvárke, klamstve a nenávisti, je výsmechom vo funkcii špeciálneho prokurátora, za ktorú berie 110 000 Euro ročne. Vďaka takémuto zloduchovi dnes hnijú vo väzbe mnohí nevinní ľudia. Použijem len slovenské porekadlo, ktoré mám rád: Zlosť rozum zaslepuje. Alebo Božie mlyny melú pomaly, ale...Zdroj: https://www.facebook.com/robertficosk/posts/1755287334655281