Premiér nemá plán pre žiakov a študentov ?

04.04.2020 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

Včerajšie vyjadrenie premiéra ohľadom otvorenia škôl otvára rôzne otázky, ktoré by vláda mala zodpovedať čo najskôr. Ak si premiérko stojí za tým, že žiaci na 100 % nepôjdu do konca júna do školy, chceme vládu v mene študentov požiadať, aby vyjasnila niekoľko otázok na samostatnej tlačovke a jasne.

Je treba vyriešiť otázku maturít, skúškového, príjmačiek na SŠ a na VŠ a štátnych skúšok. My máme v našich radoch a medzi podporovateľmi plno mladých ľudí, ktorí apelujú na to, aby si premiérko nerobil zajatcov svojho ega v podobe žiakov a študentov. Pre nich sú tieto vyjadrenia stresujúce a je spravodlivé dať im jasný plán. Jednoducho nikomu by takáto neistota nerobila dobre na hlavu a stačí nám premiérko s týmto druhom problémov, študentov by sme mali udržať v psychickej kondícii.

Díky, no a mimochodom, Saskári mali pred voľbami tony rečí o školstve, tak nech sa ich minister konečne činí a nech si nenechá skákať po hlave.Zdroj: https://www.facebook.com/mladisocialnidemokrati/posts/3159525087392485