Bože, to je hanba

02.11.2020 Články, Facebook Články, Facebook

1. Spomínate si na svetoznámeho profesora Ioannidisa zo slávnej Stanfordskej univerzity? Písal som o ňom pred pár dňami. 

2. Je to autor štúdie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorý zistil, že mediánová úmrtnosť na Covid je iba 0,23%. 

3. Premiér Matovič to označil za "kotlebovský blud". A Stanfordská univerzita ľahla smiechom. Už to vedia a reagujú...

4. Tĺčik z Trnavy, čo ani regulárne nedokončil provinčnú školu, poučuje uznávaných svetových profesorov. 

5. Byť to na vysokej škole, hlúpeho a bezočivého študenta by ani nepripustil na skúšku, takto môže profesor Ioannides iba krútiť hlavou. 

6. Toto je jeho reakcia na Matoviča: "Nechápem, ako je možné moju štúdiu nazvať hoaxom. Je to recenzovaný článok v oficiálnom vedeckom časopise Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)." 

7. Ja sa už fakt od hanby ani nemôžem nadýchnuť. Vedecká obec sa nám smeje na celom svete, čo to preboha máme za premiéra. Van tajm klaun v Bruseli, neks tajm samozvaný "profesor" medicíny - Igor Matovič. 

8. Zo Slovenska urobil laboratórium, zo Slovákov pokusné myši a z vedeckej diskusie urobil cirkus, v ktorom sa hlavný klaun vysmieva profesorom zo Stanfordu.

9. Len pripomínam, že podľa článku v Pravde, profesor Ioannidis zdôrazňuje, že smrtnosť na Covid je naozaj nižšia ako pri chrípke, ale platí to u detí a ľudí v mladom a strednom veku. 

10. Horšie je to u starších ľudí, a zničujúce to je najmä tam, kde sú veľmi oslabení starší ľudia, ako je to v domovoch sociálnych služieb. Tam by mali smerovať opatrenia. 

11. Mimochodom, na základe doterajších štatistík odhadol profesor Ioannidis medián miery smrtnosti na Slovensku na COVID-19 na „menej ako 0,2% a ba dokonca iba 0,1% alebo menej.“ Just saying. 

12. Ja len, že dnes sa zase postaví na tlačovku náš pán magister Plgt. Matovič a profesorovi zo Stanfordskej univerzity na základe príbalového letáčiku vysvetlí, že je to bludár, sabotér a vlastizradca. 

Prosím, keď sa vás nabudúce v zahraničí niekto spýta, či ten Matovič je premiérom Slovakia či Slovenia - odpovedzte Slovenia. Taká mala milosrdná lož, ktorá môže zachrániť dobré meno našej vlasti. Ďakujem.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2786886604883234