Ideme do ulíc!

07.12.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Vládna chunta pred chvíľou ohlásila, že Slovensko sa vráti k segregácii - obchody sa otvoria pre zaočkovaných nadľudí, aby mohli pred Vianocami veselo šíriť vírus. 

1. Matovič otvorene priznal, že prvé týždne po nakazení roznášajú zaočkovaní Covid rovnako ako nezaočkovaní. A Svetová zdravotnícka organizácia dodáva, že prenášajú Covid len o 40% menej. 

2. A preto si od nich - logicky - nikto nepýta testy a budú môcť bez obmedzení labzovať po obchodných centrách. Pomôžeme trochu tete Delte - rehlia sa na vláde - nech žije segregácia!

3. A keď to dopadne tak, ako minulý rok, že bude Slovensko zase majster sveta v úmrtiach na Covid, tak sa vláda postaví a zase bude vrieskať, že za to môžu nezaočkovaní. Tí nezaočkovaní, ktorých zavreli doma a spravili z nich podľudí. Tí nezaočkovaní, ktorí sa musia poctivo testovať. 

4. Z pandemického hľadiska je to čistý bullshit. A z politického hľadiska sme zase o krok bližšie k fašizmu. Delíme ľudí na dve kategórie, slobodní a neslobodní - pričom vírus roznášajú obidve. Celé zle. 

5. Matovič vzdal svoj nápad s "boriskami" a teraz ponúka keš. O polovicu nižší. Z nejakého čudného dôvodu sa o to, aby rástli zisky Pfizeru, nestará marketingové oddelenie americkej korporácie, ale slovenská vláda.

6. Majú dosť peňazí, aby pomohli všetkým seniorom, ale nie - oni si 300 mega strčia do vlastných vačkov a seniorom hodia odrobinky. Aj to len tým, ktorí sa dajú proti svojej vôli zaočkovať. Mafia v praxi. 

7. A segregácia veselo pokračuje. Ak sa seniori zaočkujú, dostanú 200-300 eur. Ak nie, nedostanú nič. Môžu aj umrieť od hladu - vládu nezaujímajú. Sú podľudia a ešte im možno zoberú aj bezplatnú zdravotnú starostlivosť. 

8. Iróniou je, že celému tomuto kolosálnemu vydieraniu hovoria "dobrovoľnosť". Orwell 2021. A vraj ak to nepôjde takouto "motiváciou" (akože, zbavíme ťa práv, zavrieme doma, pripravíme o robotu a nedáme ti peniaze), tak pristúpia k povinnému očkovaniu. 

9. Matovič sa otvorene vyhráža, že toto je posledný pokus o "dobrovoľne nasilu"... A potom už nastúpi otvorený fašizmus. Remišová vyzýva Čaputovú, aby vyzvala k povinnému očkovaniu - lebo dámy zjavne pretekajú o to, ktorá menej používa mozog.

10. V Denníku N nás už zavaľujú anketkami, kde všetci respondenti z liberálnych kaviarní a vládnych úradov poslušne verklíkujú, že povinné očkovanie na experimentálnu vakcínu, z ktorej môžeš aj umrieť, je vrcholom slobody a demokracie. 

11. Hej, hej, aj Der Stürmer vraj mával takéto anketky - spýtali sa šéfa Gestapa, veliteľa SA, riaditeľa oddelenia rasovej politiky a dokonca aj námestníka v Buchenwalde. A všetci sa vzácne zhodli, že Árijci sú nadľudia a Židov a Slovanov treba likvidovať. 

12. Rozbehlo sa to naplno. Za pár týždňov to tu máme. Na tlačovke zazneli aj vyhrážky - máte čas do Vianoc, potom už úplatok od mafie nedostanete. Potom príde malý dvor a veľký bič.

13. Čiže máš si čím skôr pichnúť vakcínu proti Delte, aj keď nevieme, či bude fungovať na Omikron. Lebo však čo to bude Pfizeru ležať na sklade? Američania predsa potrebujú svoje miliardy!

14. A tak donútime ľudí zaočkovať sa na Deltu a potom v januári zistíme, že treba novú vakcínu na Omikron a potom ich donútime, aby sa preočkovali na Omikron. A potom príde nejaká Lambda. A potom Jota, Éta, Omega... 

15. Zlé jazyky hovoria, že vo Pfizeri už vynašli vakcínu na Lambdu, skôr než sama Lambda stihla vzniknúť. Žmurk. Tento očkovací fašizmus je číre zlo. 

Namiesto toho, aby riešili rekordné zdražovanie, namiesto toho, aby sanovali zdravotníctvo, namiesto toho, aby ekonomicky pomáhali všetkým ľuďom - oni segregujú, vydierajú a zastrašujú. 

Robert Fico to dnes povedal jasne - ideme do ulíc! S fašistami sa nevyjednáva, s fašistami sa bojuje!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/448590989971521