Keby bol Matovič žiačikom v Obecnej škole, za dnešnú tlačovku by mu učiteľ Hnízdo toľkokrát naložil rákoskou, že by už mal dlane navždy fialové

11.01.2021 Články, Facebook Články, Facebook

1. Matovič ukazoval grafík, podľa ktorého po jeho celoplošnom testovaní v novembri klesali čísla nakazených. Vraj vďaka jeho genialite. 

2. Zabudol však pripomenúť, že pokles zaznamenali aj všetky okolité krajiny, ktoré nikoho nasilu netestovali. Že pokles bol dôsledkom lockdownu, ktorý testovaniu predchádzal. 

3. A úplne vynechal, že výsledky testovania sa ukážu až s dvojtýždňovým posunom a to je práve čas, keď mu ten jeho grafík začínal prudko rásť. 

4. On proste klamal ako malé decko pred tabuľou. Hnízdo by mu za to zmaľoval ruky. V skutočnosti bol nárast nakazených koncom novembra dôsledkom jeho debilného testovania. 

5. Nielenže sa ľudia nakazili, lebo povinne museli stáť v hromadných radoch na špajchle. Ale kvôli jeho nespoľahlivým rýchlotestom, ktoré dokážu zachytiť iba ľudí s príznakmi, dostali desiatky tisíc ľudí falošný pocit negativity a šírili nákazu ako diví. 

6. A áno, predovšetkým kvôli tomu dnes máme rekordné čísla. Kvôli tejto vláde a jej celoslovenskému testovaniu! Kvôli Matovičovi!  Rákosku na teba, ty luhár! 

7. Ten nevzdelaný demagóg nič nepochopil. On nechápe, že s agresívnejšou britskou mutáciou sa bude Covid šíriť ešte divokejšie a keď ľudí vyženie na ďalšie povinné špajchlovanie, bude z toho Armagedon. 

8. Zase chce ľudí celoplošne povinne testovať! A šíriť nákazu! On nepochopil, že tie jeho antigénové testy zase iba budú vytvárať ilúziu negativity. A nič nie je nebezpečnejšie. Nič. 

9. A keď rozpráva o tom, že umierajú ľudia a vyplakáva nad 49-ročným kamarátom, ktorý ledva prežil, tak ja mu presne poviem, aké to je prísť o najbližších. A poviem mu aj prečo naši blízki umierajú. Tak ako môj otec. 

10. Na klinike s protézami, na ktorej ho nakazili, uverili tomu, že vďaka Matovičovým hračkárskych antigénovým testom dokážu pacientom zabezpečiť, že sa nenakazia. A zamorili si celú kliniku. Kvôli takým demagógom ako Matovič. 

11. A tento istý Matovič ešte aj dnes priznáva, že jeho vláda nakúpila na Slovensko absolútne šmejdy, ktoré by nedal ani psom - a áno, potom umierali ľudia. Môžem o tom rozprávať. 

12. Ale oni neumierali kvôli Covidu! Ale kvôli Matovičovi! Kvôli jeho špajchliam! Kvôli jeho bohorovnosti! A on sa ich chystá vraždiť ďalej!

13. Matovič dnes hovoril o 4300 mŕtvych na Slovensku. Keby tam bol Hnízdo, tak mu jeden spakruky strelí - plesk. A potom ďalšiu a ďalšiu. A strelil by mu ich štyritisíctristo. Jednu za každú obeť, za ktorú je zodpovedný. 

14. Celoplošné povinné testovanie je nielenže odborný nezmysel a fašistická demagógia. Ale v čase, kedy tu zúri super-prenosný britský vírus, pokus o masové zabíjanie ľudí - a organizuje to sám premiér. 

15. Ten chlap si nezaslúži Obecnú školu a učiteľa Hnízda. On si zaslúži celu v Prešove a tých najkrutejších bacharov. Mäsiar!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2850284628543431