Matovič si opäť vymýšľa a klame!

22.09.2020 Články, Facebook Články, Facebook

Igor Matovič si rád vymýšľa rôzne obvinenia a s veľkou obľubou klame a to najmä v čase, keď treba odviezť pozornosť od svojich vlastných problémov s vydokladovaním investícií jeho manželky a dokázaním toho, že nebola uprednostnená pri výplate jej investícií v krachujúcej spoločnosti ARCA. 

Ako Igor Matovič so všetkými manipuluje?

 1. Podľa Matoviča bola jeho manželka vlastne obeťou svojho investovania, aj keď je veľmi podivné, že vraj investovala veľké peniaze do krachujúcej spoločnosti v čase keď sa už verejne vedelo, že ARCA má problémy
 2. Kto Matovičovi uverí, že nevie ako investovala jeho manželka, keď zdrojom jej peňazí sú bývalé aktivity Igora Matoviča?! 
 3. Podľa Matoviča vraj nejakí zamestnanci ARCA upozorňovali na podvody samotnej spoločnosti ARCA. Matovič samozrejme opäť nepovedal mená týchto zamestnancov. Prečo by sme tomu teda mali veriť? Lebo to povedal Igor Matovič? 
 4. “Za všetko môže samozrejme Fico”, veď ako vždy. Škoda, že to Matoviča napadlo až po týždni výhovoriek. Skoro by mu niekto uveril. 
 5. Bývalý policajný vyšetrovateľ a exriaditeľ Úradu boja proti korupcii Šátek tvrdí, že ohľadne zmeniek rodiny Igora Matoviča je stále veľa nejasností. Nesedia mediálne vyjadrenia Matoviča so skutočnosťami z dokumentov uverejnených na internete. Okrem iného napr. ohľadne počtu emitovaných zmeniek a počtom zmeniek kúpených manželkou Igora Matoviča. Veď no a čo!
 6. Matovič tvrdil, že jeho manželka nemala peniaze investované v ARCA Capital, lebo ich mala v ARCA Investements. Matovič opäť účelovo zavádza. Emitentom zmeniek je zjavne ARCA Capital Funding a ručiteľom je spomínaná ARCA Investments. Ručiteľ následne prerozdeľuje zdroje v spoločnostiach skupiny ARCA. Čiže spoločnosti v skupine ARCA sú prepojené a Matovič len a opäť účelovo zahmlieva, aby odviedol pozornosť. 
 7. Prečo Matovič jednoducho nevysvetlí a verejne nevydokladuje medializované transakcie jeho manželky? Namiesto toho robí hodinové tlačovky, aby celú záležitosť zamotal tak, aby tomu už nikto nerozumel. Presne tak to robil aj pri svojom plagiáte diplomovky. Klamal a zavádzal, až sa hory zelenali. Toto nerobí slušný a transparentný politik, za akého Igor Matovič sám seba rád vydáva! 
 8. Namiesto predloženia dokladov o tom, že jeho manželka nebola pri investovaní zvýhodnená a skončenia celej záležitosti za pár sekúnd, Matovič radšej týždeň zatĺka.
 9. Dnes Matovič označil Pentu za škodnú a ukazoval svoje odhodlanie proti nej urputne bojovať. Prečo teda slovenské zdravotníctvo ovládajú ľudia, ktorí pracovali pre Pentu? To je už v rozpore so zdravým rozumom.
 10. Matovič nechtiac prekrýva aj kauzu nedávneho stretnutia Borisa Kollára s Haščákom z Penty. Tej istej Penty, na ktorej schránky Matovič ukazoval prstom na Cypre tesne pred voľbami. Matovič vtedy dokonca cynicky hľadal “vinníka” zodpovedného za smrť 5000 ľudí. 
 11. Podobný cynizmus vyjadril Matovič, keď bez pohnutia brvou verejne oznámil klamstvo o tom, že SMER-SD vraj ukradol 30 miliárd eur za 12 rokov, pričom túto vymyslenú cifru hneď prepočítal na sumu, o ktorú vraj prišli deti resp. dôchodcovia. Prednedávnom to bolo 7 miliárd ročne (84 mld. za 12 rokov). Pán Matovič si bude musieť vybrať, ktoré z týchto klamstiev je vlastne tá “JEHO PRAVDA”. Veď ako obvykle. 
 12. Cirkus na kolieskach pokračuje a žiaľ zo Slovenska sa za Matovičovej vlády stáva banánová republika! 

Igor Matovič však začína čeliť veľkému problému! Už toľkokrát oklamal slovenských občanov, že mu už nikto neuverí ani jeho vyronenú slzu na tlačovej besede so zámerom, aby ho všetci poľutovali, aký je ten jeho život ťažký!Zdroj: https://www.facebook.com/Kamenicky/photos/a.2322450677790362/3334525739916179/