Milý pán Michal Kovačič z Markízy,

10.05.2021 Články, Facebook Články, Facebook

dovoľte, aby som Vám z plného srdca poďakoval za to, akú mi robíte reklamu. 

1. Dnes ste vo Vašej relácii NA TELO premietli asi tucet záberov, ako sme spolu s ľuďmi protestovali v novembri proti vláde - je od Vás roztomilé, ako na mňa myslíte a ako ma oddane propagujete. 

2. Len si prosím dávajte pozor, aby Vás niekto neobvinil z extrémizmu, takto propagovať Blahu, to je dnes už skoro trestný čin. Ešte si niekto začne myslieť, že Vás za túto propagáciu platím. 

3. Špeciálne ma dojalo, že ste celú záverečnú časť relácie venovali mojej osobe - zaujal Vás môj status, v ktorom vyslovujem podozrenie, že státisíce eur, ktoré poslal minister zahraničných vecí Korčok bieloruskej opozícii, mohlo skončiť v rukách teroristov, ktorí chystali atentát na prezidenta Bieloruska. 

4. Nabudúce Vás len poprosím, aby ste sa vopred zladili s Richardom Sulíkom, lebo dokonca aj on ako Korčokov politický gestor považuje otázky, akým bieloruským mimovládkam idú peniaze slovenských daňových poplatníkov, za úplne legitímne. 

5. To len Vy ste mali potrebu trhať Blahu na kusy a akosi Vás sfúkli obaja diskutéri, osobitne Juraj Blanár. To muselo bolieť. Radosť pozerať. 

6. Milý Michal, vyzneli ste trápne, ale to nič, nabudúce to skúsite znova, vôbec o tom nepochybujem. Zase sa nájde dôvod kopať do Ľuboša Blahu. Dobre sa na tom zabávam.

7. Samozrejme, nečudujem sa, ste, napokon, asi jediný novinár, ktorý priamo v parlamente zaútočil na poslanca - v parlamentnej jedálni ste ma svojho času takmer inzultovali. Ja viem, slušné Slovensko môže...

8. Rozumiem, že ma nenávidíte, ale nikdy nevyznieva dobre, keď už svoje emócie neviete kontrolovať. Tak len taká malá rada - upokojte hormón. 

9. Ja voči Vám necítim nič, naopak, pamätám si Vás ako pozorného študenta na Akadémii sociálnej demokracie, kde som prednášal a Vy ste poctivo počúvali o typológii sociálnych štátov. 

10. To boli staré časy - to ste ešte nemali taký priestor v nedeľnej relácii a nemuseli ste byť tak zúfalo tendenčný a proamerický... No Vy ste veľmi rýchlo pochopili, že byť zadobre s Amerikou znamená kariéru. Nič to, nie ste sám. Takéto "haraktery" sú dnes v móde.

11. Ak by ste však predsa našli odvahu, možno by ste sa o Blahovi mohli rozprávať priamo s Blahom - len to by ste ma museli do Markízy pozvať a toho sa zjavne bojíte. 

12. Napriek tomu si hlboko cením politickú reklamu, ktorú mi v televízii robíte - len si fakt dávajte pozor. Keď si to všimne americká ambasáda, už žiadnu novinársku cenu nikdy nevyhráte. 

A ešte jedna drobnosť na záver. 

13. Špeciálne pre Vás som si nechal urobiť túto fotku so slovenskými motorkármi a ruskými Nočnými vlkmi - boli sme dnes, 9. mája, na Slavíne vzdať hold Červenej armáde. Spolu s ruským, bieloruským a kazašským veľvyslancom. A spolu s masami Slovákov.

14. Ja len, že fotka spĺňa všetky parametre, aby ste do nás na Markíze mohli kopať - sme strašní extrémisti, lebo si vážime obetu ruského národa v druhej svetovej vojne a sme úplní temní démoni, lebo na sebe vonku nemáme rúška. 

15. Proste, rozsievame zločinecké ideológie a smrť, úplne bahno - ako hovorí Korčok, "ultraľavicový extrém" a "dištancujte sa od Blahu" a tak. Voldemort, Lucifer, Mordor, peklo. 

Toto jednoducho musíte v NA TELO nabudúce uverejniť a poprosiť Sulíka o reakciu - len si ho predtým pripravte, nech Vám to nepokazí ako dnes. 

Ešte raz vrelá vďaka Vám a celej Markíze, ani neviete, ako veľmi nám svojou prostoduchosťou pomáhate. 

Česť a sláva Červenej armáde!
Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2947941602111066