Minister zdravotníctva Marek Krajčí by mal byť okamžite odvolaný

05.02.2021 Články, Facebook Články, Facebook

1. On sám dnes odvolal dlhoročného riaditeľa kardioústavu v Košiciach, za ktorého sa postavili desiatky zamestnancov. Uznávaného profesora medicíny nahradil - sadnite si - vyštudovaných hutníkom. 

2. Pri všetkej úcte k hutníkom, ich pracovným poslaním je vyrábať surové železo, oceľ a neželezné kovy. To sa určite zíde pri operáciách srdca. Do roztvoreného pacienta nasypeme kýbeľ klincov a zalejeme roztaveným kovom... Toto je normálne do plaču. 

3. Krajčí sa k lekárskym kapacitám stavia ako priemerný inkvizítor v stredoveku. Upáliť, zničiť, vyhnať. Vzdelanie je nebezpečné, ohrozuje Písmo Matovičovo... To, ako strana OĽaNO pohŕda vzdelaním, je bezbrehá arogancia. 

4. Matovič nadáva lekárom do bludárov a kuvikov. Profesorom sa vysmieva, sám je plagiátor. A jeho "Duch svätý" Krajčí krágľuje odborníkov a na miesta riaditeľov nemocníc dosadzuje ľudí z úplne iných odvetví - dnes a denne ponižujú uznávaných lekárov. 

5. Ono, existujú dôvody, prečo na čele oceliarní nestoja kardiochirurgovia a prečo na čele nemocníc nestoja oceliari. Apropo, asi by nechcel, aby omše viedol kvetinár... Keď to Krajčí nevidí, tak by nemal riadiť ani zväz kominárov a nieže zdravotníctvo uprostred pandémie. 

6. Jeho nekompetentnosť sa ukázala aj pri nákupe očkovacích vakcín. On, trdlo, nakúpil vakcíny, ale nenakúpil k nim správne injekčné striekačky. A tak sa vakcína za ťažké prachy vyhadzuje do koša. Perfektné! 

7. Takmer rok ho na to odborníci upozorňovali, ale on namiesto toho vzýval Ducha svätého. Medzitým si striekačky nakúpili v Dánsku a už na jeseň nimi zaplnili sklady. Gratulujeme Dánsku - tam zjavne ministerstvo nevedie náboženský fanatik a nemocnice nedávajú do rúk hutníkom. 

8. A to nie je všetko. Celé mesiace sa potvrdzuje, že ruská vakcína Sputnik patrí medzi najefektívnejšie. No z každého, kto to tvrdil, robili hoaxerov, ruských agentov a konšpirátorov. A odrazu sa došlo na to, že konšpirovali tí, čo na Sputnik nadávali. Na čele s našou slávnou liberálnou tlačou.

9. Vedecky sa potvrdilo, že Sputnik je jedna z najlepších vakcín - kým Maďari nečakali a Sputnik nakúpili, naši slávni medicínski "hutníci" na čele s "Duchom svätým" nakúpili iba americký blivajz a teraz nemajú s čím očkovať. 

10. Ja síce odmietam očkovaciu propagandu, ale keď už oni tvrdia, ako očkovanie zachraňuje životy, tak podľa vlastnej logiky zabili masy ľudí tým, že neobjednali ruskú vakcínu. A ďalšie desiatky zabili tým, že nenakúpili striekačky. Sami si vykopali jamu, do ktorej rad-radom popadali. 

11. Ľudia umierajú na tisíce a oni kopia jednu chybu za druhou. V počte mŕtvych sme svetoví "premianti", ale Krajčí sa drží svojej stoličky, ako by mu prirástla k jeho križiackemu análu. 

12. V Česku odstúpil minister zdravotníctva, lebo nemal rúško a tuná Krajčího odfotia na vláde bez rúška a nikto nič nerieši. Však prečo by aj, keď Krajčí má na svedomí tisíce obetí a aj tak to s ním ani nepohne. On radšej vytvára z nemocníc hute a dáva to na lobistu amerických vakcín. Skvelé!

Už stačilo, pán Krajčí! Vy ste spoločne so stredovekým púšťaním žilou asi tým najväčším trapasom medicíny v celých jej dejinách. Odstúpte! Okamžite!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2869997259905501