Pozrite, priatelia, ja z princípu nepozerám Slovenskú televíziu

16.08.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Keď si chcem kuknúť odpad, idem vyniesť smeti. 

1. A radšej by som si nechal oči vyrezať, než by som pozeral Matovičovu očkovaciu lotériu - robiť zo zdravia hazard je proste choré. 

2. Ale práve mi volal kamarát, že čo tam dnes vyprodukovali za škandál. Že to pozeral a ešte teraz sa mu krúti hlava. To vážne nedali výhru 400 tisíc nejakej vylosovanej pani iba preto, že mala oneskorený signál na internete? 

3. Tak najskôr nahuckajú ľudí, aby podstúpili zdravotnícky experiment, pretože sú mnohí chudobní a túžia po výhre. Nesúdim ľudí - chorý je ten, kto to vymyslel. 

4. Nalejú do toho z peňazí nás všetkých 26 miliónov, za ktoré mohli postaviť nemocnice, zvýšiť platy sestričkám, zvýšiť kapacity, nakúpiť lieky... ale nie, oni to narvú do hazardu. Aby korumpovali ľudí. 

5. A potom ľuďom v priamom prenose odopierajú výhru na základe takých absurdných dôvodov, akože práve nekukajú telku alebo majú pomalý internet. 

6. Byť na mieste tej nešťastnej pani, tak Matoviča roztrhám na kusy.  Veď to je tak surové a necitlivé. To už väčšiu sprostosť, prečo nevyplatiť výhru, si už ani nemohli vymyslieť. Obyčajný podvod. Ako celý Matovič. 

7. Ruku na srdce - ak sa ešte doteraz Matovičovi nepodarilo naštvať úplne celý národ, tak po tomto fiasku sa mu to už definitívne zadarilo. On ešte aj reklamnú šou premení na ohňostroj neférovosti. 

8. Vyhadzuje peniaze ľudí na nezmysly a ešte aj podporuje do oči bijúcu nespravodlivosť. Nielenže ohrozuje životy ľudí, on im berie ešte aj posledné zvyšky dôstojnosti. 

9. Keď si predstavím, že nejaká chudobná rodina podstúpi zdravotné riziká s vidinou státisícovej výhry a potom ich takto brutálne okradnú v priamom prenose. Hanba! 

10. A ešte väčšia hanba je, že namiesto toho, aby sa verejnosť objektívne informovala o výhodách aj nevýhodách očkovania, tu z toho urobili trápnu reality šou - taká malá hra o život. 

11. Ak sa nevydarí, zomrieš. Ale ak sa vydarí, môžeš vyhrať sto tisíc - heureká! Pripomína mi to bizarný film s Arnoldom Schwarzeneggerom, ktorý som videl, keď som bom malý - Running Man. Hra o život. 

12. Šialené je, že to platíme všetci. Namiesto toho, aby si takéto reklamné nezmysly platila súkromná korporácia Pfizer, ktorá na vakcínach zarába ťažké miliardy, takúto bombastickú reklamu Američanom platíme my všetci, daňoví poplatníci. So cool!

13. Dokonca aj ja, čo sa nechcem dať zaočkovať, musím investovať do Matovičových magorín. Naše dane idú na tučné odmeny pre hercov a celebritky, ktoré robia zo zdravia primitívnu šou. Nadšením nedýcham.

14. Matovič dnes zase ukázal, že čo chytí do ruky, to zmrví. Opäť ukázal, že je symbolom nespravodlivosti a primitívnosti. Opäť ukázal, že väčšieho gaunera ešte slovenské dejiny nezrodili. 

15. Mne je z toho normálne zle, do akého morálneho bahna dotiahli Slovensko - za toto raz draho zaplatia.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/3029309730640919