Prezidentka Slovenskej republiky zarába vyše 14 tisíc eur mesačne

15.02.2022 Články, Facebook Články, Facebook

A viete, aký bol jej výkon za posledný týždeň? Jedno stretko s Krajniakom a táto fotka, ktorú si dnes vycapila na sociálnu sieť. 

1. Ja len, že Amerika ženie svet do vojny a rozširuje hoaxy o tom, že  Rusko v stredu napadne Ukrajinu. Kde v takejto chvíli trčí hlava štátu? Prečo nevyzýva k pokoju? 

2. Na Slovensku sa rozpútal najväčší škandál od roku 1989, keď vyšlo najavo, že mafiánska skupina v NAKA, ktorú Čaputová obhajovala, chcela likvidovať opozíciu a zapaľovať autá nevinným policajtkám. Prečo teraz prezidentka čuší? 

3. Elitní vyšetrovatelia NAKA sa vyhrážajú ženám, vulgárne im nadávajú a chcú ich nakopať do p...e. Toto veľkej feministke Čaputovej nevadí? 

4. Podľa všetkého bol do mafiánskych praktík v NAKA zapletený aj minister Mikulec. To dokedy chce byť Čaputová ticho? Prečo ho nevyzve k demisii? Toto jej nevadí? Ona radšej pusinky od Juraja?

5. Čaputová bola usvedčená z volebného podvodu, keď v predvolebnej kampani viackrát zdôraznila, že by nepodpísala DCA s USA a americké základne. Ani k tomuto nič nebude, madam? 

6. Liberálne médiá ženú Slovensko do občianskej vojny a vyzývajú k lynču generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Odkedy ho chceli aj s rodinou popraviť mafiáni, ešte nečelil väčšej nenávisti. Ani toto vám nevadí, pani Čaputová? 

7. Zdražovanie ničí ľudí na Slovensku, vláda absolútne nič nezvláda,  jediné, čo dokáže, je šíriť nenávisť voči ľuďom - Slováci sú vraj "luza". Toto schvaľuje hlava štátu? 

8. Zajtra začína americká invázia na Slovensko, spustia sa presuny vojakov a tankov cudzej veľmoci. Zoberiete americké vlajočky a pôjdete nimi trepotať na hranicu, pani Čaputová? Vítať svojich pánov? 

9. Pozývací list podpísala v rekordnej rýchlosti - veď prečo počkať, keď dve tretiny Slovákov odmieta amerických vojakov na našom území. Americká agentka splnila pokyn, nič iné ju už nezaujíma. 

10. V situácii celospoločenskej krízy, kedy Slovensko potrebuje zjednocujúcu osobnosť, prezidentka vycapuje pubertálne fotky s frajerom - od kráľovnej Viktórie svet nezažil štátnickejšie gesto.

11. Prepáčte, ale toto nie je prezidentka, ale prerastené decko. To už mohla byť na čele štátu aj Britney Spears. Americká celebritka pre pubertiakov. Nedôstojné, trápne a lacné. 

12. Liberálne médiá ju zase budú oblizovať, aké veľké má srdce a aký nádherný účes a ach, ten Juraj s profilu je ale fešák, ňuňuňu. All you need is love - budeme od dojatia plakať ako pri Titanicu, keď išiel Leonardo ku dnu. 

Čo tam po Slovensku, čo tam po mieri, čo tam po národnej suverenite. Poďme dať Zuzanke pusu na líčko. Táto osoba je hanba, nekonečná hanba.
Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/491595829004370