Slováci prekúsnu všeličo, ale keď im začnú siahať na rodinu, bude revolúcia

16.01.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Matovič prelomil posledné tabu. 

1. Dnes bol na vládu predložený návrh, ktorý útočí na naše deti. Bez testu vraj budú uväznené doma bez možnosti vyjsť von. Čo i len do prírody. 

2. Sama podpredsedníčka vlády Remišová priznáva, že o tomto návrhu nevedela a že takéto šialené nápady sa prijímajú bez akejkoľvek prípravy. 

3. Takto fungujú všade. Parlament zvolávajú 45 minút pred zasadnutím, poslanci nemajú šancu naštudovať si zákony - oni nestíhajú ani prísť. Pozmeňováky sa prijímajú tak, že ich predložia 15 minút pred rokovaním. 

4. Včera za to vlastnej koalícii v parlamente vynadala poslankyňa Cigániková - nakladala im ako prašivým psom. Ich vlastná poslankyňa. To už je niečo. 

5. Parlament sa stal handrou vlády. Koaliční "pročkovia" dvíhajú ruky za všetko, návrhy ani nečítajú, len poslušne plnia pokyny Matoviča. 

6. Opozíciu vynulovali tým, že si schôdze prijímajú na poslednú chvíľu. Nepýtajú sa sociálnych partnerov, nepýtajú sa odborníkov. Matovič zavelí a je. Rozklad štátu. 

7. A v takomto režime teraz zahájili útok na to najcennejšie - na naše rodiny. Bez akýchkoľvek konzultácií šmarili na vládu návrh, ktorý uväzní naše deti. 

8. Odhlasujú, hodia do parlamentu, za 5 minút ho zvolajú a pročkovia poslušne schvália. A bude - deti sa stanú väzňami štátu. Koniec rodiny na Slovensku. 

9. Keď takéto niečo vedia navrhnúť za pár minút, tak čo bude ďalej? Zavrú vaše deti do domáceho väzenia už navždy? Ak nesplníte ich podmienky a nepodvolíte sa Matovičomu špajchlovaniu, budú vaše deti otroci štátu? 

10. Anticipujme ich ďalšie kroky. Podľa ich logiky. Ak dnes zakážu deťom ísť do lesa či na dvor, lebo sa nedali vyšpajchlovať, čo príde zajtra? Čo všetko im zakážu, ak sa nedajú zaočkovať?  

11. Podmienia tým školu, podmienia tým akýkoľvek sociálny život, tvoje dieťa sa už nikdy nedostane von. Teror týmto neskončí. Ak sa nepodriadiš, budú ťa naháňať ako rodiča - že brániš rozvoju svojho dieťaťa. 

12. Povedia, že kvôli tebe je tvojmu dieťaťu odopieraný pohyb vonku a vzdelanie. Pošlu na teba sociálku. A tá ti odoberie dieťa. Pre jeho "dobro". Povedia odborníci. 

13. Na Markíze povedia, že tak je to správne. A bude. Mamičky prídu o deti a liberálne kaviarne budú tlieskať - však je to v záujme verejného zdravia! Matovičova apokalypsa.

14. Povedzme si to na rovinu - toto je jediná možná logická koncovka. Ak nechceš zaočkovať alebo otestovať svoje deti, nakoniec ti ich zoberú. Najskôr ich uväznia doma, potom ťa začnú šikanovať a nakoniec ti ich zoberú. Toto reálne hrozí. 

15. Takýto útok na rodinu si nedovolil v dejinách ešte nikto. A ja vám poviem jedno - bežný Slovák znesie veľa, ale na deti a rodinu mu nikto siahať nebude. Ak toto prejde, tak to bude tá povestná iskra. 

Toto je váš koniec, Matovič, toto je váš koniec. 

Dajte preč svoje krvavé pracky od našich detí!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2853418781563349