Tlačová konferencia strany SMER - SD na tému: Nahrávka potvrdzuje OľaNO ako organizovanú zločineckú skupinu

29.03.2022 Tlačové správy, Videá Tlačové správy, Videá

Nahrávka vznikla pravdepodobne tak, že policajná inšpekcia M. Zemana legálne odpočúvala. Tá ju zrejme poslala na Súdnu radu, pretože policajná inšpekcia bola presvedčená, že sudkyňu Záleskú treba disciplinárne stíhať. To by skončilo vyhodením sudkyne Záleskej zo ŠTS. Na čele Súdnej rady však stojí pán J. Mazák. Súčasná vládna koalícia spoločne s politicky angažovanými policajtmi, sudcami a prokurátormi,  je viditeľne schopná doslova čohokoľvek. „Viete, že tomuto udavačovi Zemanovi hrozilo zadržanie policajnou inšpekciou za podozrenie z celého radu zločinov. Policajná inšpekcia vedela, že tento človek patrí do skupiny udavačov, ktorí krivia spravodlivosť, ktorí na objednávku povedia čokoľvek a udajú kohokoľvek. Keď malo prísť k tomuto zákroku a mali byť zadržaní traja, tak minister vnútra dáva pokyn prezidentovi policajného zboru na prerušenie tohto policajného zásahu. Polícia zostane stáť pred domom, kde má zasahovať, Zeman so širokým úsmevom na tvári si sadá do svojho obrovského Pajera a uteká, pretože minister vnútra sa rozhodol pomôcť tomuto udavačovi, aby mohol ujsť zo Slovenskej republiky. Zeman uteká do Chorvátska a v Chorvátsku žiada o politický azyl,“ vysvetlil Robert Fico. Ďalej pokračoval, že práve tento udavač mal byť kľúčový svedok v prípade bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorému sudkyňa Záleská dala 14 rokov väzenia. Na Zemana bol v tej chvíli už vydaný medzinárodný zatykač a teda nemohol sa vrátiť naspäť. 

Robert Fico bol v auguste 2021 na pojednávaní s Dušanom Kováčikom, kde sa mal zúčastniť aj Zeman. Na tomto pojednávaní však sudkyňa P. Záleská verejne vyhlásila, že ospravedlňuje Zemana z jeho neúčasti na tomto pojednávaní, lebo si myslela, že sú dôvody na jeho ospravedlnenie. „Pani Záleská pochopila, čo urobila, pretože sme tam boli všetci a  počuli sme, ako sa správala a aké odôvodnenie dala do zápisnice. Preto jej neostalo nič iné, iba zavolať pánovi Zemanovi do Chorvátska. Nepoznám prípad, kde by sudkyňa Špecializovaného trestného súdu, ktorý má obrovské množstvo úradníkov, s láskavosťou volala človeku, ktorý je podozrivý zo závažnej trestnej činnosti, ktorý je na úteku, na ktorého je medzinárodný zatykač a nepoznám prípad, kde by ho poučovala, pretože dobre vedela, že urobila obrovskú chybu a musela mu dať jej vlastnú verziu, toto som všetko povedala do zápisnice, toto som všetko uviedla, aby ste vedeli, čo máte povedať, keby vás náhodou niekto konfrontoval, keď prídete na územie SR, že prečo som vás riadne ospravedlnila,“ priblížil predseda strany SMER – SD.

Najhoršie na celej veci však je, že všetky redakcie na Slovensku majú túto nahrávku, no odmietajú ju zverejniť, lebo vedia, že je potvrdením o organizovanej skupine ľudí. Vláda SR však potrebuje týchto politicky angažovaných sudcov, policajtov a prokurátorov, aby prežili. Keby ich nemali, tak napríklad minister vnútra by už musel byť vo väzbe. Ten začína naviac bez problémov plniť pokyny premiéra Hegera, pokiaľ ide o podpisy zmlúv priamym zadaním, bez akéhokoľvek výberu a ktoré sa týkajú zarábania firmy preukázateľne blízko k Hegerovi.

Zdroj TB: https://fb.watch/c2XJz6OjIp/