Vitajte v Kolumbii

06.10.2021 Články, Facebook Články, Facebook

1. Osoba obvinená z dílovania drog je prepustená z väzby a existuje vážne podozrenie, že k tomu došlo preto, že to zariadili narkomani z vlády. Toto je úplný koniec.

2. Robert Fico o tom dnes podrobne hovoril na tlačovej konferencii.  Lipšicova prokuratúra škandalózne stiahla sťažnosť proti rozhodnutiu súdu o prepustení Zuzany Plačkovej. 

3. Zjavne zasiahla vyššia moc. Prečo by odrazu prestali platiť dôvody na väzbu? Iné vysvetlenie neexistuje: niekto zhora zasiahol, pretože sa bál, že jeho dílerka začne spievať. A natrie ho.

4. To je ako z béčkového hollywoodskeho filmu - otázkou je len to, o aký žáner ide, či o drámu, detektívku alebo komédiu. So Sulíkom v hlavnej úlohe by to bola čistá komédia. 

5. Áno, pri obvineniach o používaní kokaínu sa najčastejšie skloňujú politici SaS. A dobre si pamätáme, komu robila politickú reklamu pred voľbami Zuzana Plačková - hej, hej, Sulíkovi.

6. Vraj sa náhodou stretli v jej rúžovej kaviarni. No jasné, Richard. Dali ste si kakavko, pokecali o tripoch, bolo to úplne, že high. A vonku snežilo. A snežilo. A snežilo... Úplná snehová párty. 

7. Milí priatelia, ono to síce pôsobí vtipne, ale ak sa toto potvrdí, tak väčší škandál ešte Slovensko nemalo. Drogy vo vláde? Prepúšťanie dílerov na príkaz vládnych papalášov? 

8. Máme na Slovensku kokaínový kabinet? Mafia? Dílovanie? Escobar a tak? Uff... Ešteže na čele parlamentu sedí nespochybniteľná morálna autorita, lebo inak neviem, čo by sme si počali. 

9. Len pripomeniem, že je v tom po uši aj Lipšic. Ako je možné, že jeho prokurátor stiahol svoju vlastnú sťažnosť? Pri Dušanovi Kováčikovi stačilo, že jeho prokurátorka sťažnosť ani nedala a jej šéf dostal 14 rokov. 

10. A teraz sa ideme tváriť, že Lipšic môže? A ešte mu udelíme štátne vyznamenanie za boj s narkotikami? To ako vážne? To už im všetkým ten kokaín zatemnil mozgy? 

11. To sa teraz fakt ideme tváriť, že drogová trestná činnosť nie je dôvodom na väzbu, ale ak vás nejaký Lipšicov udavač obviní, že ste zobrali pár tisícok, tak vás treba aj zabiť? Ako Milana Lučanského? 

12. Kde je odrazu to slávne "padni komu padni"? Kde je odrazu liberálna tlač? Prečo sa im to nezdá podozrivé? Keď tu Pellegrinimu vypadlo špáradlo, tak tu z toho boli obrie konšpirácie - a teraz je pri Plačkovej a Sulíkovi odrazu hrobové ticho. Prečo? 

13. A prečo je ticho prezidentka Čaputová? Prečo je ticho Matovič? Veď chceli strašne bojovať za slušnosť. Toto je tá ich slušnosť? Slušne sfetované Slovensko? To chceli? 

14. Robert Fico kladie úplne logické otázky. Prečo jeden deň zatknú Zuzanu Plačkovú a potom ju záhadne pustia a prokurátor dokonca z neuveriteľných dôvodov stiahne svoju sťažnosť?

15. Ak okamžite nenabehnú pred kamery a nedajú dôveryhodné vysvetlenie, musí padnúť celá vláda. Strana SaS je nebezpečenstvom pre Slovensko a ak to celé kryje Lipšic, tak je to tu horšie ako v Kolumbii za Pabla Escobara. 

Chráňme naše deti pred drogami. Chráňme Slovensko pre drogovými dílermi. Chráňme Slovensko pred touto primitívnou vládou. Toto už prekročilo všetky medze!Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/408562917307662